Page 1 of 1
téma pro WM 6.5
Posted: Wed Apr 08, 2009 12:47
by jerry_stolarik
Zdravim nevite nekdo kde se daji sehnat nejaka tematka pro WM 6.5 skousel sem googlovat a nic moc mi to nenaslo....
dikes
téma pro WM 6.5
Posted: Wed Apr 08, 2009 19:58
by Jiří Hrma
Jsem tu ted z pda, ale zrovna vcera jsem se dival na xda-developers, kde se nekolik temat primo pro WM6.5 objevilo.
téma pro WM 6.5
Posted: Wed Apr 08, 2009 20:12
by jerry_stolarik
diki jirko...
uz sem je tam taky nasel.. ty nové designarské..bohuzel na moji rom co mam ted na unim nejedou. asi protoze build co mam nema to nower WM 6.5 home..nevadi....
dikes...