Obnovení češtiny
Posted: Sun Apr 05, 2009 14:42
Zdravim všechny.
Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná.

Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná.