Telefonní klávesnice - nejde zvuk
Posted: Sat Mar 21, 2009 9:32
Uz se mi tohle stalo po druhe, ze po nejake dobe mi u telefonni klavesnice pri stisku tlacitka/cisla nejde zvuk. Zkousel jsem nastaveni kratke i dlouhe tony a zadna zmena. Po hardreset zvuk jiz jde.
Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila?
Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila?