Page 1 of 1

Telefonní klávesnice - nejde zvuk

Posted: Sat Mar 21, 2009 9:32
by Rady
Uz se mi tohle stalo po druhe, ze po nejake dobe mi u telefonni klavesnice pri stisku tlacitka/cisla nejde zvuk. Zkousel jsem nastaveni kratke i dlouhe tony a zadna zmena. Po hardreset zvuk jiz jde.
Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila? :???:

Telefonní klávesnice - nejde zvuk

Posted: Sun Mar 22, 2009 8:52
by Rady
Vyreseno v nastaveni HD tweak nastavenim kratke tony (default) u tel. klavesnice.