Page 1 of 1

Nefungují mi některé tweaky

Posted: Wed Mar 18, 2009 16:35
by TMASKA
hojte - dle navodu co tu je ohledne uprav v registrech u htc hd mi nefunguje nic - ani rezim landscape ani stlumeni vyzvaneni otocenim displaye dolu ani vypnuti zhasinani u hovoru- netframework mam nainstalovany 3,5 do zarizeni - co prosim delam blbe ?

edit by admin: Přesunuto do správné sekce, není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečně duplicitní téma. A příště si dej s tím názvem tématu více práce, "nefunguje, nejde" toho opravdu moc neřekne.

nefunguje

Posted: Wed Mar 18, 2009 16:40
by Pavel Vlasák
Úpravy v registrech někdy potřebují restart..

nefunguje

Posted: Wed Mar 18, 2009 16:41
by TMASKA
to nedela taky nic

Nefungují mi některé tweaky

Posted: Wed Mar 18, 2009 16:59
by Jiří Hrma
Stáhni si ze SmartWiki.cz nebo tady z fóra počeštěnou verzi HD Tweaku, kde najdeš přímo ty úpravy a nemusíš nic editovat přes registry.

Nefungují mi některé tweaky

Posted: Wed Mar 18, 2009 18:20
by TMASKA
CHLAPI DIIIK MOC - TO JE PROGRAMEK Z NEBE.

Nefungují mi některé tweaky

Posted: Wed Mar 18, 2009 18:32
by koumes
A proto mam v podpisu nejdřív číst a pak se ptát!!!