Nefungují mi některé tweaky
Posted: Wed Mar 18, 2009 16:35
hojte - dle navodu co tu je ohledne uprav v registrech u htc hd mi nefunguje nic - ani rezim landscape ani stlumeni vyzvaneni otocenim displaye dolu ani vypnuti zhasinani u hovoru- netframework mam nainstalovany 3,5 do zarizeni - co prosim delam blbe ?
edit by admin: Přesunuto do správné sekce, není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečně duplicitní téma. A příště si dej s tím názvem tématu více práce, "nefunguje, nejde" toho opravdu moc neřekne.
edit by admin: Přesunuto do správné sekce, není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečně duplicitní téma. A příště si dej s tím názvem tématu více práce, "nefunguje, nejde" toho opravdu moc neřekne.