Page 1 of 1

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Tue Mar 17, 2009 16:56
by yaqwsx
Přemýšlím, že bych si možná ke klasické Omnii pořídíl i T*Omnii. Mám však pár otázek:
1. Má T*Omnia integrovaný stylus?
2. Dokáže pracovat v Evpropské GSM?
3. Má procesor na taktu 624 nebo 806 MHz?
4. Má Samsung konektor a nebo nějaký hybrid USB?
5. Existuje EN ROM?

A poslední otázka, jaké jsou možnosti na sehnání v ČR?

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Tue Mar 17, 2009 20:34
by Jiří Hrma
V ČR ani jinde v Evropě to nemáš šanci sehnat, ten telefon je exkluzivně určený jen pro asijský trh. Možná půjde sehnat na e-bayi, ale s tou ENG ROM bych si nebyl tak úplně jistý. Procesor dokáže pracovat až na 806 MHz, ale kvůli úspoře energie tam jsou i nižší kmitočty, na které se přepíná při nižší zátěži.

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Wed Mar 18, 2009 20:39
by yaqwsx
Díky za odpověď.
Asi musím přehodnotit svůj názor na E-bay - bohužel tam není úplně vše k sehnání...
Kažopádně stále ještě budu hledat...

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Wed Mar 18, 2009 21:08
by ziminix
Stejně mám takový dojem, že T*Omnia není GSM, takže by ti byla tak akorát čistě na hraní.

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Wed Mar 18, 2009 21:47
by Sir Andrew

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Wed Mar 18, 2009 23:05
by ziminix
Hm...zajímavý...stejně je asi prakticky nemožný ji sehnat.

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Thu May 07, 2009 8:49
by pk

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Sat Jun 06, 2009 8:08
by koumes
NJN,se pozná znalec "mucea" :-D Zůstaň u hifona a nojek a do WM se nemontuj.
SRY za OT.

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Sat Jun 06, 2009 9:17
by ziminix
T*Omnia je originál. Anycall za 2k je čínský padělek, takže o ten opravdu nikdo nestojí, tady nejde o vzhled, ale o hardware.

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Sat Jun 06, 2009 14:52
by IkE Blaster
Tak ono to vždy bude Anycall (pro ten to samsung vyrábí, je to i na fotkách na pdadb), jen ta cena je podezřele nízká...

T*Omnia - sehnání v ČR + pár otázek

Posted: Sat Jun 06, 2009 21:56
by IkE Blaster
Odkud si myslíš, že je HTC? Je z Taiwanu...

Jinak většina těhle elektronik je Asie, vlastně kromě HP nevím o ničem, co by se vyrábělo jinde. A má WM. Možná existuje nějaká napodoběnina, ale toto je originál