Nefunkčnost kláves na příjem a ukončení hovoru
Posted: Fri Mar 13, 2009 14:02
Ahoj, dnes mi přestaly reagovat tlačítka na příjem a ukončení hovoru, Když je zmáčku tak zavibrují, ale jinak nefungují - neotevře se call list a ani při konci hovoru pravým tlačítkem nemůžu hovor ukončit. Tlačítko domů a zpět funguje. Nevíte, kde by mohl být problém? Tel. jsem celý vypnul, zapnul, ale tlačítka stále nereagují. Díky za postřehy!