Page 1 of 1

Scumm hry

Posted: Wed Mar 11, 2009 22:13
by ares333
Zdravím kolegy. Na starém pda jsem byl zvyklej hrát adventury ve Scumm rozhraní. Funguje i na naše HD? A je to hratelné?

Scumm hry

Posted: Thu Mar 12, 2009 13:00
by Jiří Hrma
Také zdravím, přímo jsem to nezkoušel, ale mrkni do těchto diskuzí na ofiko fóru výrobce SCUMM emulátoru - zde a zde. Přes WVGA fix (je ke stažení na SmartWiki.cz v aktuální verzi 3) by to mělo fungovat, ale u Touche HD si nejsem vzhledem k absenci kurzorových kláves jistý ovládání, ale třeba to půjde přes tlačítka na displeji.

Scumm hry

Posted: Thu Mar 12, 2009 18:44
by ares333
Díky moc, prubnu to a pak jsem hodim jak na to v cz pro další zájemce.

Scumm hry

Posted: Thu Mar 12, 2009 19:55
by ares333
Tak jsem to zkoušel. Stačí nainstalovat fix ze stránek nademnou umístěných od kolegy. Blbý je, že dole a vpravo zůstavá 2 cm široký pruhy, což je dost škoda. kdyb přišel někdo jak to vyřešit, tak se určitě ozvěte.