Page 1 of 1

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 12:37
by ares333
Zdravím, jsem novopečeným majitel HTC, a po dnech užívání musím konstatovat, že mi to touch flow nesedí. Přijde mi hodně neohrabané a hlavně nepřehledné a dlouho trvá, ne se někam dostanu. Mobile shlell SPB mi přijde mnohem rychlejší. Hlavně mi vadí, že na programy tam je jen jedna záložka, ke všemu se tam ani nedá napsat cesta k programu. Taky jsem byl zvyklý mít složku kancelář, kde jsem měl office programy poznámky a pod. Tady nic takového nelze:(
Dále co se týče prohlížení obrázku, vypadá to nádherně,ale dost zdlouhavé najít album, které požaduji.


Jaký máte vy názor na Touch flow?

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 15:01
by Bruca
zatím jsem touchflo nepoužíval (ani romky s ním neinstaloval), takže k němu moc nevím...
mám ozkoušený Mobile Shell 1 i 2.
s jedničkou jsem maximálně spokojený - jednoduchá, rychle a snadno nastavitelná, a hlavně není moc náročná na výkon a paměť
dvojku jsem zkoušel na mda2, ale šla brzy pryč...vše se zpomalilo, a za těch pár nových věcí mi to moc nestálo...
takže tak...

ale možná to jen chce čas...člověk si zvykne na spoustu věcí. třeba i na touchflo ;-)

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 15:41
by YAMATO
Když se TF3D vytuní (SSMaPa, AdvancedConfig atd.), tak je solidně použitelné...ale je to samozřejmě věc názoru.

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 15:50
by tslany
osobně mohu doporučit PointUI nebo Yrgo

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 16:32
by Milan Pištělka
Yrgo je lepší, resp. bude nejlepší, už brzy.
Člověk se s ním může vyhračičkovat dle libosti.

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 17:31
by radospol
Touch flo druhej generacie je super. vsetko hned poruke.

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Posted: Tue Mar 10, 2009 20:35
by Rady
Pouzivam SPB shell posledni vydani :)