Nové Touch FLO 3D

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od roxtedy »

Ahoj, díval jsem se na obrázky nového Touch FLO 3D. Moc pěkný, hlavně hodiny a kalendář. Nešla by nová verze nainstalovat do HTC HD? Zatím nechci flashovat, nešla by manila upgradovat? Díky
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Lemmy »

Musel bys to flashnout treba Dutty's HD V2.1 XTREME.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od roxtedy »

Ale manila jde přece instalovat a odinstalovat, ne? Tak proč by nešla nainstalovat nová verze? Nechci přijít o záruku, je flash riskantní?? Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Jiří Hrma »

Lemmy: Ouch, ona už je verze 2.1 Duttyho ROMky? :-) ten to taky vydává jak na běžícím pásu, před pár dny jsem flashoval 2.0 a ještě minulý týden jsem jel na 1.9.

roxtedy: Aktualizovat to jen tak nejde, že bys to třeba provedl přes CAB soubor, protože nové TF3D je dost silně integrované do systému a je proto potřeba flashnout celou ROM.
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Lukáš Mano »

roxtedy: Pročti si tohle vlákno, případně mrkni sem
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od selice »

2 roxtedy poslouchej pane, mam Touch HD chvili a ve vanilla provedeni mi vyhovovalo. Uzil jsem Advanced Configuration Tool 3.3 a HD Tweak abych vychytal par veci na ktere jsem zvykly z iPhone a bez problemu uzival Vanilla Touch HD k plne spokojenosti. Nicmene pak jsem si precetl clanek o novem TouchFLO, dozvedel se o Duttyho Extreme a bylo to.

Zaruku ztratis v pripade, ze ti telefon klekne a nebudes moct do nej nahrat org ROM, nicmene takovych pripadu je malo a pokud ti telefon funguje mesic, dva, tak sance ze se s nim neco stane je minimalni. Pokud budes mit problem s telefonem, vzdycky muzes nahrat org ROM zpatky a pak to poslat. :)

Neco malo jsem resil nedavno, koukni se sem a rozhodni se, nicmene ti reknu rovnou, ze to stoji za to a instalaci zvladne i 5ti lety dite.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od roxtedy »

jj,díky za přiblížení. Časem možná zkusím, ale zatím rozhodně ne. Opravdu nechci přijít o záruku, určitě i samé odemykání HD je nebezpečné...Navíc Duttyho ROMky jsou známy častými chybami, nechci trávit zbytečný čas, FLASHováním a hledáním ROMky bez BUGu. Počeštění WM prý nefunguje, FIXi pro HD nefungují, protože je ROMka převzata z HTC Diamon 2. Navíc HTC TOUCH FLO je zatím beta. Počkám, až bude pro HD WM 6,5 s NEW HTC Touch FLO 3D.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Jiří Hrma »

roxtedy: Odemknutí HDčka není složité, je to stejné jako když flashuješ ROM samotnou. Čeština mě nevadí, ostatně mám raději systém v angličtině. Duttyho ROM jsou celkem dobře odladěné, patche na ně nefungují z toho důvodu že ty ROM už to v sobě dávno mají opravené (to, co ty patche jinak mají změnit). A btw na plnohodnoté WM6.5 si ještě počkáš minimálně několik měsíců :-)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od roxtedy »

Chlapi, já si snad dám říct:) Ještě to promyslím... Nemáte někdo pls informace o tom jestli bude WM 6,5 oficiálně pro HTC HD? Když flashnu Duttyho ROM, událám hard reset, spustí se Duttyho ROM, že? Díky
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Lemmy »

NO kazdopadne tu nidko nikohi nefuti flashovat HDcko, pokud ti vyhovuje jak funguje, tak zadny problem.
Flashnuti ROM urcite nijak nebezpecne neni, zvlast pokud ho delas z karty a ne pres USB kabel, pak je to otazka cca 3min. Myslim, ze ani neni po flashnuti delat HR i kdyz se to doporucuje...
Kazdopadne treba Dutty 2.1 ve srovnani s origos 1.14 je opravdu citelny rozdil v rychlosti a pohodli ovladani.
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od roxtedy »

Chlapi, poslední otázka: myslíte si, že bude oficiálně WM6,5 pro HTC HD? Díky
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Kulík »

S velmi velkou pravděpodobností ne.
Peter Kamenský
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv led 22, 2009 12:04
Zařízení: HTC Touch HD (Blackstone)

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Peter Kamenský »

Mám otázku.Mám slovenčinu a chcel by som skúsiť spraviť flash,ostane mi slovenčina?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Pavel Vlasák »

U by měla být Manila 3D ovšem neodzkoušeno a rozhodně bych před instalací provedl zálohu :!: :!: :!:
Osobně bych nejdřív cab soubor označil statusem experimentální. Nejméně do doby než někdo hodí info jak to chodí.

Je to z fóra Xperia X1, ale nápis napovídá něco o HD.
selice
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: pon led 26, 2009 16:01
Zařízení: HTC Touch HD

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od selice »

2 Kamensky: zalezi jakou ROM si chces updatnout. Jestli Duttyho Extreme 2.1 tak to budes mit vsechno v Anglictine. Max klavesnici si muzes nahodit slovenskou. :) A taky regionalni nastaveni. :) jinak vse ang.,
cZip
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 14, 2009 12:15
Zařízení: HTC Touch HD

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od cZip »

S tou cestinou si dovolim nesouhlasit viz muj prispevek: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 87&p=91682
podobne se da nastavit i slovenstina, ale jenom pro TF3D v3
Peter Kamenský píše:Mám otázku.Mám slovenčinu a chcel by som skúsiť spraviť flash,ostane mi slovenčina?
na XDA se objevila slovenstina pro TF3D v3 viz: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=490844

Používej tlačítko Upravit. ziminix
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od Slim84 »

takovy dotaz ted koumam ze bych nedelal HardSPL ale vzal to pres ten USPL, akorat moc nechapu tu definici ohledne toho kdy ztratim tu romku co sem nahral. Chapu to tak ze s USPL pokud vytriskam totalne baterku ze se ten telefon vypne tak se vymaze i flashnuta romka? Pac jak to tak ctu tak romka pres uspl je nahrana v RAMce a RAMka drzi daza koud ma prikon elektrickej jakmile se vypoji a vypne pocitac tak data mizi. Je to tak?
dyndym
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob zář 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Bydliště: Náchod

Nové Touch FLO 3D

Příspěvek od dyndym »

Možná neodpovím úplně přesně, ale rozdíl mezi HardSPL a USPL je ten, že HSPL odemkne zařízení pro provedení flashe natrvalo (ale i to lze vrátit) a USPL pouze před flashem a po nahrátí (flashnutí) ROMky se zařízení zase zamkne. Doporučuji prostudovat http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=31910&fi=0 ROMka samozřejmě zůstává (ta posledně nahraná) i po úplném vybití baterie.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů