core player hází chybu
Posted: Sun Feb 15, 2009 19:39
CorePlayer najednou začal psát, že "Nepodařilo se ověřit uživatelské ID/seriové číslo." Ale nikde není možnost zadat SN zvova, je tam jenom OK,ale po znáčknutí se program ukončí. Zkoušel jsem to přeinstalovat, ale pořád to dělá to samé. normálně to ale chvilku fungovalo.