Page 1 of 1
WVGA témy
Posted: Sun Feb 08, 2009 19:43
by Diamant
Som čerstvým majiteľom Touch HD a hneď som nahodil Duttyho ROMku. Na moje prekvapenie tam nebola zelená téma Windows mobile 6.1. Skopíroval som ju z Touch Pro, ale pozadie nie je až po spodok. Kto túto tému máte, je pozadie až po spodok? Ak áno, nemôžem poprosiť o zaslanie?
edit by admin: Přesouvám toto vlákno do sekce Témata a homescreeny (ze sekce Touch HD). Myslím, že to takto bude na očích více lidem.
WVGA témy
Posted: Sun Feb 08, 2009 20:11
by Sir Andrew
Je logické že to nebude až po spodek, když má HD větší rozlišení.
Nejsem si jistý tím, že bude i ve WVGA verzi. I na Toshibe s WVGA jsem měl defaultní zelené s nedořešeným spodkem.
WVGA témy
Posted: Sun Feb 08, 2009 20:28
by Diamant
Aha, tak sa to nedá vylúčiť, že vo WVGA verzii to zelené pozadie nemusí existovať. Budem sa musieť poobhliadnuť po nejakom podobnom. Hoci predpokladal som, že ho upravili, keď tam bolo od výrobcu.
WVGA témy
Posted: Sun Feb 08, 2009 20:48
by Sir Andrew
Tak je to nejspíš potvrzené. MS na to asi kašle protože ví, že každý výrobce stejně dodá vlastní téma.

WVGA témy
Posted: Sun Feb 08, 2009 21:46
by tslany
sice nevím jestli je to to, co přesně hledáš, ale v příloze zasílám standartní Windows Mobile 6.1 WVGA témata

(možná bude nutné zkopírovat i 3 obrázky do \Windows\, přikládám taky do přílohy)
WVGA témy
Posted: Fri Feb 20, 2009 18:54
by Diamant
Dík, je to presne to, čo som hľadal!
WVGA témy
Posted: Mon Mar 02, 2009 14:02
by Jiří Hrma
Na téhle stránce je také několik WVGA tématek ke stažení
http://blogs.shintak.info/articles/wm5themes_wvga.aspx