Page 1 of 1

Snizeni citlivosti soft. tlacitek

Posted: Wed Feb 04, 2009 17:34
by tom028
Zdravim, casto se mi stava ze nedopatrenim kliknu na nektere ze soft. tlacitek. je mozne jim nastavit casovou prodlevu reakcekk
dik

Snizeni citlivosti soft. tlacitek

Posted: Wed Feb 04, 2009 18:21
by jacek
AE Button +, v menu nastavíš časovou prodlevu, uzamčení mám např.s prodlevou 400ms,(časová posloupnost reakce je po stovkách ms)
tedy, beru tlačítko pod displeyem jako softvarové a pokud jsem správně pochopil tvůj dotaz.

Snizeni citlivosti soft. tlacitek

Posted: Wed Feb 04, 2009 19:26
by tom028
ahoj,
dik za tip zkusim. Puvodne jsem toho chtel docilit bez dalsiho software, ale zkusim to.
Slo mi hlavne o to, aby tlacitka reagovala pozdeji, ne hned.

Snizeni citlivosti soft. tlacitek

Posted: Wed Feb 04, 2009 19:37
by jacek
zrovna se v AEB hrabu :-)