Geocaching a HTC Touch HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
medicinman
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 02, 2009 23:06
Zařízení: HTC Touch HD

Geocaching a HTC Touch HD

Příspěvek od medicinman »

T.č.je k disposici již podstatně vylepšená verze programu GCzII a má implementoivanou i češtinu. Umožňuje vyhledávání keší podle 9 /!/ kritérií.

Odkaz na recenzi a jednoduchý návod:

http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1197" onclick="window.open(this.href);return false;
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Geocaching a HTC Touch HD

Příspěvek od HTCKlorec »

GCzII je skvely, pouzivam ho na TD2 a nemozem si ho vynachvalit, online aj offline synchro, mnoho funkcii, vyhladavanie podla kodu kesky, ulice, GPS lokacie, trackovacieho cisla TB a GC, a mnoho viac. Navys eautor je velmi aktivny, a velmi casto aktualizuje.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Geocaching a HTC Touch HD

Příspěvek od Lemmy »

GCZII je fakt bezva. Pro me idealni doplnek k Oregonu 550, ktery pouzivam na dohledavani kesek. GCZ pouzivam dost casto ve meste, kde se rychle kouknu na google mapy a na skouknuti listingu u multin, ze nemusim prepinat na listing v oregonu. Dost dobra funkce je ted stahuti kesek a obrazku offline, idealni treba na kesovani v nemecku, kde je u kazde druhe kesky spoiler a kese jsou dost spatne zamerene. Zkousel jsem i hledat kesku na HDcku a take to slo. Urcite nejlepsi soft na geocaching. Jedine co by me chybelo je mapa u sipky. Ale to s Oregonem nepotrebuju...
kulicka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 10, 2009 11:27
Zařízení: HTC Touch HD

Geocaching a HTC Touch HD

Příspěvek od kulicka »

Touch HD pouzivam na Geocaching k naproste spokojenosti. Oblibil jsem si sw Geoscout.
Od verze 2 nahoru je stale pouzitelnejsi. V GeoGetu na PC mam pravidelne aktualizovany seznam kesek v CR.
Z nej jsem se pokousel provest export cele CR do Geoscouta. V emulatoru to tak nejak fungovalo,ale v PDA je to naprosto nepouzitelne. Udrzuji tedy v PDA pouze Prahu a Stredocesky kraj.
Pokud to nekdo bude zkouset,tak jedna rada - importujte po castech,velky balik padne na nedostatek pameti.
Napriklad prahu jsem rozdelil na kesky tradicni a ostatni. Dnes uz to mozna bude treba rozdelit vice.
Pokud jedu jinam musim provest vymenu databaze v Geoscoutu (nebo Geoscoutovi? :) )
Jako druhy SW pouzivam GCz II. Zejmena na FTF.
(v Praze je pravda skoro zbytecne se snazit,ale treba to nekdy vyjde) :)
Cas od casu jsem se pokousel testovat Locify. Tet cekam jestli vyjde nova verze WM-big,pro rozliseni VGA a vyssi. Normalni verze pro WM je na rozliseni 800*480 pouzitelna jen s obtizemi.
(viz muj popis u HTC Touch HD T8282 na locify.com)
Mimochodem vi nekdo jaky by vlasten mel byt rozdil mezi "HTC Touch HD T8282" a "HTC Touch HD" ?
Ja bych rekl ze jde pouze o mateni pojmu. V posledni dobe jsem se pokousel rozbehat Wherigo player. Opet problemy s vysokym rozlisenim. Podle rad z konferenci jsem zkousel vyresit problem pres RealVGA. Chvili to vypadalo nadejne,ale nakonec telefon prestal bootovat,takze HR.
Tim pro mne Wherigo player skoncil (minimalne do nove verze,ta posledni je ovsem rok a pul stara).
Naposledy jsem na webu objevil projekt OpenWIG (Alternate Wherigo player for JavaME phones).
Neni sice urcen primarne pro windowsmobile,ale zatim prijemne prekvapil a pod Esmertec Jbed 20081127.2.1 (ktere mam v Touch HD) se zda byt (az na nejake drobne mouchy ) funkcni.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů