Page 1 of 1

Touch 3G s TouchFLO 3D?

Posted: Thu Jan 29, 2009 17:23
by goofysk
Zdravím,

moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem nahrát do mého Touch 3G dotykové rozhraní TouchFLO 3D nebo je toto určeno jen pro VGA telefony? :-( Jestli ano prosím i o nějakou adresu odkud by to šlo stáhnout...

předem moc děkuji za odpoběď 8-)

Touch 3G s TouchFLO 3D?

Posted: Thu Jan 29, 2009 17:42
by ziminix
Můžu se jenom zeptat, proč potřebuješ TF3D, když máš v telefonu TF2D a žádný větší rozdíl mezi nimi není?

Touch 3G s TouchFLO 3D?

Posted: Thu Jan 29, 2009 17:58
by goofysk
Mno.... jen mě to zajímá. :) Co myslíš šlo yb to?

Touch 3G s TouchFLO 3D?

Posted: Thu Jan 29, 2009 18:07
by ziminix
Osobně si myslím, že se s tím nikdo nedělá. Jediné, co kdy bylo k dispozici, bylo právě TF2D, aby se dalo rozjet i jinde, ale díky minimálním rozdílům a menší náročnosti 2Dčka asi 3Dčko nikdo nevykuchnul.

Touch 3G s TouchFLO 3D?

Posted: Thu Jan 29, 2009 18:13
by goofysk
Hmm... OK! Dík moc.. Tímto považuji můj "problém" za vyřešenej.