Ako pridat zastupce do tray?
Posted: Fri Jan 23, 2009 21:43
Zdravim, zaujimalo by ma ako pridat odkaz na program do listy na homescreene zvyraznenej na obrazku?
Staci nakopirovat odkaz na program do nejakeho priecinku alebo je na to iny sposob? Dakujem za odpoved, sorry ak tu taky navod je ale nikde som ho nevidel

Staci nakopirovat odkaz na program do nejakeho priecinku alebo je na to iny sposob? Dakujem za odpoved, sorry ak tu taky navod je ale nikde som ho nevidel
