Page 1 of 1

Ako pridat zastupce do tray?

Posted: Fri Jan 23, 2009 21:43
by Tralalacek
Zdravim, zaujimalo by ma ako pridat odkaz na program do listy na homescreene zvyraznenej na obrazku?
Staci nakopirovat odkaz na program do nejakeho priecinku alebo je na to iny sposob? Dakujem za odpoved, sorry ak tu taky navod je ale nikde som ho nevidel :???:

Image

Ako pridat zastupcu?

Posted: Fri Jan 23, 2009 21:49
by Putcha
PHM TrayLaunch, alebo ak pouzvas HomeScreen PlusPlus UI(BateryStatus) tak ten to dokaze tiez.