Page 1 of 1

slovní oznámení o hovoru

Posted: Thu Jan 08, 2009 1:34
by Radec
Ahojte,

1) kamarád má na nokii E50 možnost "Vyslov jmeno volajiciho", že když mu někdo volá tak mu to řekne jméno volajících. Existuje něco podobného do Touch HD lepé do WM6.1?

2)hledal jsem tady i na XDA dev foru, není možnost mít v sms místo shluku znaku : -) : -D :-P obrázky smajlíku :) :tlem: :smile: ? to už i 6230i to uměla :-D
možná jsem hledal špatně, ale spíš jsem neznalý a nevím co a jak, Touch HD je muj první telefonek s WM, poradíte prosím?

slovní oznámení o hovoru

Posted: Thu Jan 08, 2009 1:48
by Kato
Cau,

1. Nokie to ma fakt udelany dobre - u WM jsou na to softy, ale zadnej bych nerekl, ze je tak spolehlivej - zkus hledat, nebo ti nekdo napovi. Ja ted z hlavy nic nevim. Neco bylo od Vito tusim a neco primo od Microsoftu (ale pouze EN)

2. jo - resenim je SmileySMS - to ma oficialni "thread" na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=328363
Jinak popis toho programu/recenzi bys nasel aji tady na SmartManii trebas

slovní oznámení o hovoru

Posted: Thu Jan 08, 2009 9:16
by Radec
díky, ale ten odkaz vykazuje chybu...
a i když hledám jak mužu, stejně nemužu najít ty smajlíky v sms

EDIT: no už sem to našel, ale prý to rozhodí zprávy. ten odkaz na xda dev stejně nefunguje
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ile#p71111
http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1010