Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Tadeáš Sedláček
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pát srp 15, 2008 19:14
Kontaktovat uživatele:

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od Tadeáš Sedláček »

Zdravím, mám takový problém. Mám na Diamonda hliníkový kryt, který zakrývá vše až na blok s tlačítky domů, zpět, d-padem a "telefonkama". Když si venku potřebuju něco rychle namačkat v nějakém prográmku (třeba ve file exploreru), musím kryt otevřít, diamonda vyndat a mačkat kontextová tlačítka na dot. displeji. Přemapování "domečku" a "šipky" na tato kontextová tlačítka by mi ušetřilo spoustu práce. Neexistuje nějaký patch, program, úprava registrů nebo tak něco? Doufám, že jste mě pochopili a děkuji předem :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od tslany »

pokud to nezvládne AEbutton Plus nebo nevyjde speciální aplikace na Diamonda tak to nelze
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pát pro 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od spacirv »

Tak si z toho krytu vyndej to sklíčko a máš po problému :grin:
Tadeáš Sedláček
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pát srp 15, 2008 19:14
Kontaktovat uživatele:

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od Tadeáš Sedláček »

spacirv:
To mě taky napadlo, ale

1) Jsem manuálně nezručnej, takže by po zásahu bylo pouzdro na odpis
2) by to pak neplnilo funkci ochrany...

tslany:
Tak jsem vyzkoušel ten program a funguje dost těžkopádně - pokud domečku přiřadím funkci lev. kontextového tlačítka, a pak ho zmáčknu, tak se vykoná původní funkce tlačítka a až pak levé kontextové. Zatím jsem to vyřešil tak, že nejpoužívanější levé tl. kon. vyvolám delším stiskem zeleného sluchátka...ach jo :-(
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od All.Os »

Me by zajimalo, jestli je nejaka aplikace obecne na premapovani tlacitek. Bylo to zahrunte v necem od spb, ale tam mi vadilo, ze to menilo horni listu, takze bych potreboval aplikaci ciste na zmenu funkci tlacitek, pripadne poradit upravu v registru.

Diky.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od wizaard »

Diamond je v tomhle pes - tam měnit čudlíky nejdou proto, že si je TouchFLO (3D) samo přemapuje (nebo nějaký jiný SW). Obecně to umí spousta programů (i Advanced Configuration Tool), ale asi s nimi neuspěješ. Jinak Spb Pocket Plus to umí, ale opět - asi to nepůjde (jinak v Pocket Plus se dají všechny ostatní funkce vypnout, mimochodem - ale kupovat si soft za 1000 Kč jen kvůli tlačítkům a pak 99% funkcí nevyužít...).
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Přemapování tkačítek "Domů" a "Zpět"

Příspěvek od All.Os »

No, i kdyz jsem vsechno vypnul a restartoval, tak mi to stejne vrchni listu menilo. Mas pravdu, ze problem je v touchflo, tam mi premapovana tlacitka nefungovala uplne korektne (nektera ano, nektera ne), ale kdyz jsem sel "pod" touchflo do prostredi windows, tak tam uz fungovalo vsechno spravne. Podivam se, co svede ACT.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů