Page 1 of 1

Aplikace na psaní SMS

Posted: Wed Dec 24, 2008 11:21
by Vitezslav2
Je nějaká aplikace na psaní SMS?Co má vlastní klávesnici a avyužívá více řádků při psaní?
Nevíte někdo,proč se při odeslání SMS nad kontaktem oběvuje ,,Multimediální zpráva"?