Aplikace na psaní SMS
Posted: Wed Dec 24, 2008 11:21
Je nějaká aplikace na psaní SMS?Co má vlastní klávesnici a avyužívá více řádků při psaní?
Nevíte někdo,proč se při odeslání SMS nad kontaktem oběvuje ,,Multimediální zpráva"?
Nevíte někdo,proč se při odeslání SMS nad kontaktem oběvuje ,,Multimediální zpráva"?