Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
smrada
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 15, 2008 18:49
Zařízení: Vario IV, Compact IV

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od smrada »

Zdravim.

Predem se omlouvam, zda jsem to nekde prehlednul, jsem zde novacek.
Mam tu tri dny Vario 4 a vysledoval jsem nasledujici problem (vlastnost). Pokud vypnu display (kratkym stiskem vypinaciho tlacitka), telefon nereaguje na nastaveni (kazdych 5 minut kontrolovat 3 ucty imap) a prijima maily cca po hodine. Zatim to resim tak, ze telefonu display nevypinam a mam nastaveny nejnizsi podsviceni display a zamek, ale to mi neprijde zrovna dobry reseni. Na rychlem emailu jsem zivotne zavisly, privitam jakekoli reseni. Prosim polopaticky, site s IT delam, ale mobilni okna jsou pro me velka novinka.

Dekuji

David N.
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od bj »

V nastavení účtu - (třeba z inbox) Menu - Tools - Option - označit účet a enter - Send/Recive Schedule - Advanced Setting je volba Use automatic send/recive schedule when roaming (nevím, jak si kdo vycucal v překladu české ekvivalenty, tak sorry for english) . Nevím jestli to bude fungovat, nebo jestli ti to pomůže, ale o ničem jiném nevím /tedy v nastavení/, možná by ti pomohl nějaký jiný E-mailový klient. Ještě zkontrolovat datové připojení, aby tam nebylo nějaké omezení - třeba připojení jen když je potřeba a tak - i to může ovlivnit stahování dat a e-mailů. bj
smrada
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 15, 2008 18:49
Zařízení: Vario IV, Compact IV

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od smrada »

Tohle uz mam take nastavene a taky to nepomohlo. Kdyz si otevru aktivni pripojeni zjistim, ze Edge je pripojeno treba 15 hodin. Zitra v praci zkusim nainstalovat zkusebni verzi Outlook 2007. Uz sem v koncich

EDIT: Jeste souvisejici otazka. Co pouzit za email klienta? Outlook2007 mam pouze zkusebni verzi. Nastaveni pripojeni jen kdyz je potreba jsem nikde nenasel, ale podle vseho je pripojen stale

Používej tlačítko Upravit. ziminix
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od bj »

Tak jsem se v tom trošku šťoural, protože mě to docela zaujalo, a vyšťoural jsem tohle.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=438970
a tohle
http://forum.xda-developers.com/showthr ... 199&page=2 příspěvek od bones20

dej vědět, jestli to šťourání bylo k něčemu :?: :?: :?:

p.s. alternativního email klienta pro ppc někde najdeš, i jejich porovnání - třeba na handago nebo pocketgear :wink:
smrada
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 15, 2008 18:49
Zařízení: Vario IV, Compact IV

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od smrada »

Stazeno, zitra testnu. Vypada to zajimave

tak to nepomohlo :( skoda. Holt asi budu muset pocitat s vetsim vybijenim baterie.
Ostatni mail clients se mi nelibili a jak sem myslel, ze mam Outlook 2007 tak to je verze pro normal PC :-)
Uživatelský avatar
brco
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 21, 2008 18:06
Zařízení: BlackBerry 9900, 9800

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od brco »

No toto je zaujimave. Ja som napriklad problem so vstavanym klientom nemal. Ale, ked som dal Profimail, ktory pouzivam uz roky na PDA a Symbian tiez, spraval sa presne ako popisujes v provom prispevku. Pisal som na podporu a odpovedali, ze PDA nesie byt v stand by rezime. To je ale pekna hovadina, pretoze sa tym straca konformita. Musel by som PDA mat zapnute. Vyriesenia som sa nedopatral. Jedine co pomaha je IMPA IDLE. Cize nieco ako Push mail, ktory hlasi mail hned, ako je na serveri. To zaroven vyzaduje byt on-line neustale. Nastastie ma Profimail pracovne casy, kde si navolim cas a den, kedy ma stahovat mail.
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od marabu »

Měl bych tu jiný problém s mailem v PROčku. Manželka má nastaveno stahování přes GPRS z centrum.cz po 4 hodinách a jakmile se stáhnou nějaké nové maily, tak se všechny předchozí (stažené dříve) v inboxu samy od sebe smažou. Setkal se někdo s takovým problémem, případně ví, co by se s tim dalo udělat.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od IkE Blaster »

IMHO se nesmazou. Stahuje to pouze zpravy z nejakeho predchoziho obdoby a neaktualni to jiz nezobrazi :wink: Melo by to snad byt v nastaveni, ale jisty si nejsem
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od marabu »

Ale tohle neni synchronizace, to je prachobičejné stahování nových mailů a mě to na HDčku funguje bez problémů(tam mám zase problémy s tim, že mi maily přijdou třeba až za 4 hodiny, ačkoliv mám nastaveno stahování každých 5 minut), při stejném nastavení, takže problém je někde jinde.
Mám takovej pocit, že je něco špatně v posledních VM a nebo Vodafone přidává do dat zdarma nějaký rušivý elementy. :twisted:
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od bj »

Možná to není ono, ale v nastavení mailu (účtu) - třeba v Inbox přes menu - tools (nástroje) - options (nastavení/volby) je na 4. záložce - vyčistit smazané a tam zadat manuálně. Minimálně by to snad nemělo mazat (definitivně mazat) smazané zprávy. :smt102

2 smrada: co tohle http://www.nakka.com/soft/npop/index_eng.html
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte zář 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od marabu »

Tim to určitě neni, je to tam nastaveno a dělá to pořád.
smrada
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 15, 2008 18:49
Zařízení: Vario IV, Compact IV

Prijimani emailu i s vypnutym displayem

Příspěvek od smrada »

marabu: Jaky protokol pouzivas pro stahovani mailu? Zmizi i z centrum.cz? Pokud ano, tak mas protokol pop3, ktery neni synchronizacni, ale proste je stahne a uchova pouze v telefonu. U centrum.cz je potreba si zaplatit moznost synchonizovat pres IMAP.

Jinak ja sem to nakonec vyresil tak, ze jsem si nainstaloval program Slide2Unlock pro uzamceni klavesnice (trochu iPhone nezaskodi :-D ), display nechavam pusteny a telefon v pripade moznosti nechavam v nabijecce. Hodne jezdim autem, mam nabijecku v aute, doma a synchro kolebku v kanclu, takze to tak nejak prestavam resit
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů