Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od MirekE »

Děje se mi to, že stavové ikony vpravo nahoře, kde je ikona EDGE, Ikona rádia telefonu, zvuk a ikona Task manageru se mi jakoby překrejí černou ploškou... (V TouchFLO)
Jakoby se tam cpala nějaká černá ikona... kdyby cpala, bylo by to fajn, ono to ale překryje stávající ikony. Takže ve výsledku tam mám (vyjmenováno zleva) ikonu Task manageru, pak dlouho nic, pak půlku ikony rádia telefonu, a nakonec ikonu EDGE.

Tzn... ikona zvuku chybí, a chybí polovina ikony rádia telefonu... což je právě ta polovina, která ukazuje sílu signálu...
Laboroval jsem s Advanced Config a s HD Tweakem... to jsou jediné dva které by mi tam mohli udělat bugr...

Setkal jste se s tím někdo a vyřešil??

Díky
BiLLG
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 08, 2008 21:27
Zařízení: HTC Desire S
Bydliště: Třebíč

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od BiLLG »

A nenahraval jsi tam nejakou aplikaci pred tim nez to zacalo delat?
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od MirekE »

Říkám, jediné co jsem zatím nainstaloval jsou HD Tweak a Advanced Config
BiLLG
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 08, 2008 21:27
Zařízení: HTC Desire S
Bydliště: Třebíč

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od BiLLG »

Jej, promin, prehlidl jsem to. No mam nainstalovane oba dva softy a nic mi to nedela. Pokud tam mas vazne jen toto tak tomu dej hard reset a uvidis jestli se to projevi znovu. Vic me osobne nic nenapada.
raulik
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 04, 2008 12:19
Zařízení: HTC Touch HD

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od raulik »

Taky me to delalo a tak jsem provedl hard reset a nainstaloval vse znovu a zkonfiguroval vse znovu, ovsem nepouzivam tyhle twaek app jako diamond config, advanced config a hd tweak, kdyz delam upravy primo pres registry, tak je vse ok.

Mam pocit, ze pri ulozeni zmen v tweak programech se uklada i nejake dalsi nastaveni a tudiz dojde k tomuto. Chtelo by to testnout, co vse se uklada pri cvaknuti na ulozit, jestli pouze to co jsem JA SAM ZMENIL nebo i dalsi konfigurace (dle detekce pri startu tweak aplikace).
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od spermosh »

me se nic takoveho nestava, obe zminene aplikace mam nainstalovane, nastavene a TF3D vypnute, takze me napada akorat HR nebo zkus odinstalovat zminene dve aplikace , jestli to bude delat porad dale
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od MirekE »

Obě App jsem odinstaloval... V TouchFLO se mi nezobrazuje ikona stav baterie... s tou jsem si hrál.. tak možná.. teď najít v registrech, kde se ta sviňa pro TF nastavuje

EDIT: Jo a ještě... to maže ty ikony.. (to co jsem popsal na začátku) když si otevřu v TF Task managera.. jakmile ho zavřu, tak je to v pohodě...

//Používej tlačítko Upravit, tslany
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od spermosh »

ja TF3D radeji vypnul, po asi dvou dnech - prisel mi hodne tezkopadny, malo nastavitelny, nemalo omezeny - jedinou vyhodu spatruji v tom, ze je uzivatelsky privetivy
MirekE
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát pro 05, 2008 22:13
Zařízení: Samsung Omnia 7

Překrývání stavových ikon černou ikonou???

Příspěvek od MirekE »

Tak nějak jsem se do TF3D zamiloval... :) nehodlám se ho zbavit, i když pravda, pár věcí mi na něm vadí.. třeba ta slabá možnost konfigurace
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů