HTC Touch HD - prekryti displaye

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Mong3R »

Jó chlapy tak to máte pevné nervy, já jsem jednou lepil folii na displej na mém PALM TREO 650, je to už hodně dlouho, a když jsem jí lepil asi po 5té, tak jsem se nas... a chtěl jsem bouchnout do stolu :smt021 :smt017 a ejhle, trefil jsem přesně displej a bylo po lepení i po TREU :smt011 :smt096 a od té doby nemám nic na co se lepí folie :smt046 takže chci druhou šanci tak nevím nevím :wink:
MichalP
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 07, 2008 18:27
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od MichalP »

koupil jsme folii od Brando a je slabsi a lepsi nez ta origo dodavana. Jinak lepsi je ji po namoceni susit fenem, nez hadrikem.
furo
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob pro 06, 2008 12:23
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od furo »

tak ja predpokladám,že ten display musí niečo vydržať.. Mio A701 som mal dva roky, bez fólie a ten display je ako nový.. je síce pravda,že na HTC nie je zapustený v tele prístroja,ale stylus ho predsa poškriabať nemôže, prsty tiež nie.. pri troche opatrnosti by sa to malo dať zvládnuť aj bez fólie.. dúfam :roll:
pravda je taká,že som skúšal tiež fóliu nalepiť viackrát,ale bol tam stále prach alebo odtlačky, takže som to po niekoľkých pokusoch zabalil a risknem to "bez"...
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od mirbx »

já lepím fólie zásadně "namokro" (používám přípravek na čištění oken). Nesnažte se za každou cenu ihned po nalepení vymačkat všechny bublinky. Ty co nejdou tam klidně nechte, za pár dní zmizí (nesmí ale být v bublině mechanická nečistota-např. prach).
.soul
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon lis 24, 2008 21:15
Zařízení: Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od .soul »

namokro znamená, že ji dáte pod vodu, pak nastříkáte přípravek (Jar, Okenu..) a rovnou lepíte ? Nebo jí (jak bylo řečeno) nejdřív ofénujete ?
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od mirbx »

očistím diplej okenou, pak "poleju" okenou fólii, oklepnu největší kapky a nanesu na displej. Čistou tkaninou vyhladím a osuším. Bublinky je dobré vytlačit plastovou kartičkou (podobnou kreditní kartě).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Ja lepim brando folii vzdy nasucho a vzdy s uspechem bez bublinky ci jakehokoliv smitka pod ni,ted jsem prave dolepil Brando na Touch HD,je lepsi nez ta original.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

A není šetrnější vytlačit bublinky hadříkem,než tvrdou plastovou kartou.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Lemmy »

Mate nekdo zkusenost s touto ochranou HDcka? http://www.zagg.com/invisibleshield/htc ... hields.php

Docela me zajima ta ta full body :tlem:
BiLLG
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 08, 2008 21:27
Zařízení: HTC Desire S
Bydliště: Třebíč

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od BiLLG »

Ja jsem lepil folii hne dpo vybaleni....asi na po 6 se mi to podarilo nalepit uplne presne....problemy s obcasnymi bublinkami jsem resil tim ze jsem folii opet nadzvedl do mista bublinky a pak opatrne zase prilozil.Zde se da dobre pouzit ta karta se ktreou se to rovnomerne pritlaci az k okraji pristroje.....Jinak Byla to ta zakladni od HTC a jsem sni spokojen. Urcite chvili vydrzi a az pak se budu koukat po nejake dalsi.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

delal jsem to uplne presne - mam tez puvodni od HTC a zatim drzi a funguje v poradku, neni duvod menit
tez jsem objevil pozdeji najaka smitka pod folii, folii jsem odlepil do tohoto mista, smitka se zvabil a folii prilepil zpet, vzdy sem PPC i folii po nalepeni pretrel (ocistil, dotlacil) dodavanym pseudopouzdrem
lospablos
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte pro 02, 2008 18:05
Zařízení: Htc touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od lospablos »

Ahoj všem ja tu folii nalepil na začatek na vrchu a pak jsem použil kreditni katu a tahnul jsem to az dolu hranou karty a ani jedna bublinka a sedi dobře :tlem: :tlem: :tlem: :tlem: :tlem: :tlem:
BiLLG
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon pro 08, 2008 21:27
Zařízení: HTC Desire S
Bydliště: Třebíč

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od BiLLG »

To se ti to povedlo skvele.....ja to tak udelal na prvni pokus.Ale bohuzel jsem nahore at se snazil jak se snazil tak o mrninek jsem to dal ve svislem smeru do leva a tim padem mi to dole lehce nesedelo. A to se mi samozrejme nelibilo a pak nasledoval sled 6-7pokusu. Takze tobe blahopreji ze se ti to podarilo na poprve.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Kwazzy »

Ja jsem svoji folii zmrsil jak to jen slo. V noci to nejak nevadi ... neni to tak videt a paradni podsvetleni uveda taky ocistec. Pres den ale to je hruza ... ! :cry: Poradte nejakou kvalitni folii ktera vydrzi moje nezkusene tukance stylusem. Klidne bych bral i firmu kde to maji. Predem diky.
MichalP
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 07, 2008 18:27
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od MichalP »

ja mam tuhle
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... ch-hd.html a je dobra. da se omyvat vodou a drzi perfektne i potom. je znatelne slabsi nez original, takze je min nenapadna a nemusi se tolik tlacit na stylus.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od hafush »

Tuto folii od BRANDA chválí většina lidí. Pak jsou ještě kvalitní od BOXVAWE,ale na ty již jsem slyšel i výhrady. Já osobně až zničím tu origo,tak koupím jedině BRANDO.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od htcjirka »

Souhlas,dokonce ta originalni folie lehce kazi podani bile.U dvou polozenych Touch HD vedle sebe je to znatelne.Brando je mnohem lepsi nez originalni folie.A citlivost dipleje je opravdu o mnoho lepsi.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Shooter »

Takze po me zkusenosti s lepenim folie(te originalni) jsem se rozhodl ze napisu postup, jelikoz se mi zda docela dobry a fungujici.
Takze bude potreba:
1, nejaky cistici hadrik(nebo specialni papirovy ubrousek) na cisteni optiky
2, nejaky pripravek na cisteni optiky(OPTICOL...)
3, rozprasovac(klidne i ten na zalevani kytek, ale musi rozprasovat skoro az mlhu)
4, Jar a voda
5, folie, HTC Touch HD :tlem: necekane

A postupujeme asi takhle:
1, Do rozprasovace namichame roztok jaru a vody(pomer mozna dodam pozdeji, ale myslim ze to by nebyl problem odhadnout)
2, na hadrik(ubrousek) strikneme pripravek na cisteni optiky a vylestime displej
3, rozprasovacem rozprasime do vzduchu tu jarovou vodu(musi to byt opravdu jemny poprasek) a mobil pod ten rozprasek a nechame napadat na displej nejaky ty drobny kapicky(nevim jestli je to nutnost, ale radsi zakryjte reproduktor :) )
4, mobil polozime na pevnou podlozku a lepime folii
5, nejlepsim zpusobem jak ji nalepit je asi odlepit si asi 1-2cm z toho na cem je folie nalepena(credits to Jirka Hrma :) ), ale NELEPIME ji navysku, ale NASIRKU(tzn. prikladame delsi stranu); duvod je asi takovy, ze pri lepeni na vysku vam plapola velkej zbytek folie ve vzduchu, ale hlavne proto, ze pri lepeni na sirku se rapidne snizi moznost toho ze vam folie ustreli na druhe strane(kdyby to nekdo nechapal tak at si zopakuje dráhy bodů pohybující se v kruhu :) )
6, no pokud je folie na miste tak staci jen vymackat bublinky, pokud nejake jsou
7, hotovo :)

Jeste na zaver bych rekl, ze pokud to nedelate v koupelne po horke koupeli(neni tam tolik prachu - aspon jsem to nekde cetl :) ), tak neni spatny vyluxovat tu mistnost, kde to budete lepit(kvuli prachu samozrejme :) ) a kdo chce byt uplny puntickar, tak si muzete i vypnout topeni, ktere jak vime ohriva vzduch a jak vime teply vzduch stoupa vzhuru coz by mohlo zpusobit stoupave proudy u vas v mistnosti, ktere by mohli rozpohybovat prach :tlem: :-D :-D :tlem:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od spermosh »

tak tohle je trosku moc slozity postup, ja si vystacil s postupem, ktery zde prezentoval Jiri Hrma asi pred mesicem (vse delat v klidu a v cistem prostredi, pouze utrit HD prilozenim pouzdrem - je latkove - potom postupne lepit folii a "zatlacovat" ji timto hadrikem/pouzdrem, tot vse - pokud se dostane smitko pod folii, odlepit, zbavit se smitka a postup opakovat treba jen na casti folie), folie drzi krasne
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - prekryti displaye

Příspěvek od Shooter »

tak takhle to mas se vsim vsudy
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů