Vadné body
Posted: Thu Nov 13, 2008 22:15
Zdravím,
před 14dny dny jsem u SunnySoftu zakoupil Omnii. Byl jsem z ní nadšen a velmi s ní spokojen, než jsem po 2dnech používání objevil dva vadné body, jeden výraznější, druhý méně. Omnii jsem zaslal zpátky do SunnySoftu, kde mi ji ochotně vyměnili za nový kus. Dnes mi tedy přišla nová, a po zapnutí jsem očekával čistý displej, bohužel nyní je displej doslova posetý vadnými body(méně výraznými). A chtěl bych se zeptat na váš názor, mám ji poslat opět zpátky? S největší pravděpodobností mají skladem jednu sérii, takže bych si asi nepolepšil. Mám požádat o přiměřenou slevu z ceny zboží? Nikdy už by se však tato věc nedala reklamovat. Mám si Omni nechat tak jak je, a užírat se tím, že jsem vyhodil velký prachy a každej start mě štvou svítící body? Díky za vaše názory.
Fotografie:
http://uloz.to/946529/IMG_0031.JPG
http://uloz.to/946530/IMG_0039.JPG
http://uloz.to/946528/IMG_0038.JPG
Ta první je trochu mázlá, ale je to tam celkem dobře vidět. Ten bílý čtvereček je tam kvůli zaostření, v jeho místech vadné body nejsou.
před 14dny dny jsem u SunnySoftu zakoupil Omnii. Byl jsem z ní nadšen a velmi s ní spokojen, než jsem po 2dnech používání objevil dva vadné body, jeden výraznější, druhý méně. Omnii jsem zaslal zpátky do SunnySoftu, kde mi ji ochotně vyměnili za nový kus. Dnes mi tedy přišla nová, a po zapnutí jsem očekával čistý displej, bohužel nyní je displej doslova posetý vadnými body(méně výraznými). A chtěl bych se zeptat na váš názor, mám ji poslat opět zpátky? S největší pravděpodobností mají skladem jednu sérii, takže bych si asi nepolepšil. Mám požádat o přiměřenou slevu z ceny zboží? Nikdy už by se však tato věc nedala reklamovat. Mám si Omni nechat tak jak je, a užírat se tím, že jsem vyhodil velký prachy a každej start mě štvou svítící body? Díky za vaše názory.
Fotografie:
http://uloz.to/946529/IMG_0031.JPG
http://uloz.to/946530/IMG_0039.JPG
http://uloz.to/946528/IMG_0038.JPG
Ta první je trochu mázlá, ale je to tam celkem dobře vidět. Ten bílý čtvereček je tam kvůli zaostření, v jeho místech vadné body nejsou.