Htc Touch elf a ovladaní z Diamonda.

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
Kaiml
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř lis 15, 2006 13:49
Kontaktovat uživatele:

Htc Touch elf a ovladaní z Diamonda.

Příspěvek od Kaiml »

Zdravím někde jsem vydel Htc Touch Elf a měl stejne ovladaní jako Diamond. Myslím pojezd prstem po displeji to album a tak celkove. Moc se mi to líbí da se to nekde sehnat??
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ano, pravděpodobně to bylo TouchFLO 2D (odlehčená verze původního 3D pluginu), psal jsem o tom např. v bleskovkách, hledej ;)
Kaiml
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř lis 15, 2006 13:49
Kontaktovat uživatele:

Manilla 2D

Příspěvek od Kaiml »

Tak jsem si nainsaloval do Htc Touch Elf Manilu 2D je to nadherne ale co me mrzí tak jse mi celkově zpomalil a furt mi na displej skace chybova hlaška: v prostředí došlo k neošetřené chybě, systém se pokouší restartovat) a restartuje ok. Poradte prosím mam smulu nebo se to da nějak vylečit?? Dík
Uživatelský avatar
Kozlik86
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: ned zář 16, 2007 12:16

Htc Touch elf a ovladaní z Diamonda.

Příspěvek od Kozlik86 »

Ahoj pánové zkoušel jsem nainstalovat manillu na HTC TOUCH ale instalce se nezdarila z důvodů nízké paměti přístroje.Provedl jsem tedy HR abych odstranil nepotřebné soubory a tím si zvětšil kapacitu paměti ale i tak se tam manilla prostě nevejde.Mohl by mi někdo poradit nějaký fígl a nebo mi poslal odakz ke stažení funkční manilli pro tento přístroj? děkuji
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Htc Touch elf a ovladaní z Diamonda.

Příspěvek od Jiří Hanč »

Manilla je všeobecně komplexnější a opravdu dost zatěžuje systém, ale možná existuje pro Elfa portace...pohledej si XDA.
Popřípadě můžeš zkusit Throttle Launcher.
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 4 hosti