Page 1 of 1

Zkracování zpráv s českou diakritikou...

Posted: Fri Nov 07, 2008 14:31
by Chita
Neví někdo zda se dá nějak nastavit aby české znaky (diakritika) nezkracovaly SMS na 70 znaků.....když je nastavená česká t9? Takhle člověk pomalu nic nenapíše....A v recenzích je navíc psané že nezkracuje.....://

Díky..

Posted: Fri Nov 07, 2008 14:35
by Tomáš Kubec
použij SMSdecestinator :-)

Posted: Fri Nov 07, 2008 20:04
by Chita
Parada, odzkoušeno, díky:)

Posted: Sun Nov 09, 2008 13:24
by Chita
Tak jsem narazil na "zajímavý" problém.....Nějakým zvláštním způsobem se unAccent integruje i do menu ActiveSyncu.....Když chci totiž připojit Omnii k PC pomocí bluetooth tak dám v activesyncu "nabídka - a připojit pomocí bluetooth"....A najendou se spustí unAccent a telefon se k počítači nepřipojí....Po uninstalu unAccantu vše v pohodě......Zvláštní bug...:/

Posted: Sun Nov 09, 2008 14:16
by Tomáš Kubec
Divné, ani na jednom ze tří PPC mi to nedělá.

Posted: Sun Nov 09, 2008 17:44
by Chita
Nevím..je to zajímavé...Zkusil jsem ho znovu naistalovat ale problém se objevil znovu.....pomohlo vypnutí integrace do menu, pak se telefon normalně připojil...