Page 1 of 1
FTouchFlo 1.4.1
Posted: Thu Nov 06, 2008 20:06
by Vitezslav2
Funguje vám někomu FTouchFlo 1.4.1?Mě se to nedaří rozchodit.Poraďte.
Posted: Mon Nov 10, 2008 19:53
by Vitezslav2
Opravdu mi s tim nikdo neporadí?Vyzkoušel jsem všechny verze,ale ani jedna nefunguje.
Posted: Tue Nov 11, 2008 15:28
by tslany
zkus novější FTouchSl
Posted: Thu Nov 13, 2008 21:40
by Vitezslav2
Jak to funguje?To je nějaká obrazovka dnes?Nainstaloval jsem to a jak dál.
//Necituj poslední příspěvek, tslany
Posted: Fri Nov 14, 2008 0:29
by Jiří Hanč
je to jednoduchej plugin, kt. bezi na pozadi a zajistuje ti 4 zakladni pohybovy gesta(zprave doleva, zleva doprava...), ke kt. muzes vlastnosti priradit v config textaku a taky umi "chytry scrollovani"