Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od zlieva »

maxxz: Už začínaš byť trochu trápny. To, že ťa Microsoft sklamal už vieme a to detailnejšie ako by sme chceli, nie je potrebné to stále a dookola zverejňovať. Ja keby som prechádzal z jedného systému na iný a jedno z akého, tak vo vlákne toho starého OS maximálne v jednom príspevku zhrniem dôvody, prečo som sa tak rozhodol a tým to končí. A navštevujem diskusie o tom novom OS. Minimálne sa nebudem posmievať tým, čo u toho starého OS ostávajú.
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od malir66 »

Tak nemyslím že je potřeba aby w10m cpal do founu kdejakej čičmen. Máš v podstatě ve všem pravdu o tom žádná ale amíci jsou holt takový,každýmu radí a samy mají na všechno dost času,zvláště když jde o evropu.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od SmetyCZ »

@maxxz - můžu mít jednu prosbu? Mohl bys prosím citovat/linkovat aspoň 3 příspěvky z tohoto threadu, kde by někdo tvrdil, že TP W10M mu běží 100% Nebo popř. že by někdo někde tvrdil, že je to na všech zařízeních 100%?

Díky
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

imperator píše:.29 je uz 3 buildy pozadu ne ?
ano, updatoval som mobil cez WDRT, lebo dostal novy firmware (mam ho od operatora, tak dosiel neskor) nesiel som este do insidera, v .29 asi tie restarty boli
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Maxx. Si už mimo :)Príspevok pred mojim tvrdí,ze fotky idu rýchlejšie,čiže ja som to kritizoval. Ale to v tvojom zaslepení nevidis. Už sa zhovadujes
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Maxxz ty ako zakaznik zmenis ekosystem - spokojne vyuzivas a nikto o tebe nebude ani pocut - naco to tu furt plevelis - novinky z hlavnej stranky ci wmpoweruser si vieme precitat aj sami
Uživatelský avatar
malir66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát led 08, 2016 22:48
Zařízení: Nokia Lumia 830

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od malir66 »

jarpo....a co bráchovi nejde? Mě l 830 na posledním buildu instalovaném na čistý8.1 a po hardresetu bez zálohy běhá dobře. Klasické bugy jako @ a problik obrazovky se dá přežít.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kllr007 »

Ja suhlasim
Tiež som W10M vychvaloval aký je stabily a pod. až kým som nebol donuteny 2 týždne používať inú lumiu s 8.1
Následne keď sa mi vratila 939 a dal som tam W19 začal som si všímať všetky tie chyby.. Do 24 hodín som bol spat na 8.1 a naozaj nelutujem. Ano W10M ma iste kvality ale zďaleka nieje tak stabilný a tak bugfree ako 8.1
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

To je pravda, taky jsem se párkrát vracel na WP a rozdíly tam jsou, hlavně u baterky si chrochtám. Jsem rozhodnutý, i na základě této diskuse, dnes, pokud nevyjde nový build, jít na zpět na WP8.1 a desítky si nechat jen na záložní 920 :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Tak dnes asi bude jen nějaká malá aktualizace ohledně zařazení telefonů do ringů. Viz. http://www.windowscentral.com/windows-1 ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Nepozorujete zhoršení našeptávače u swipe klávesnice? V mnoha případech (hlavně u delších slov než je 6 znaků) mi to totiž nabízí naprosté hovadiny a místo abych psala pohodlně a rychle jedním tahem musím to slovo smazat (protože není ani v nabídce, někde dál) a prostě ho ručně vyťukat... Dále mi to často na prvním místě nabízí slova bez diakritiky, i když jsem žádné takové nikdy nevyužila, za všech okolností píšu s diakritikou a to i SMS. Mám to tak poslední dva buildy.

Mimochodem, dá se odstranit z uživatelského slovníku jedno slovo nebo se musí vymazat ten slovník celý?
nasko
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 06, 2016 18:07
Zařízení: 2xLumia920 w8.1, 2xLumia920 W10M
Bydliště: Boskovice

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od nasko »

Dobry večer pánové a dámy, na L 920 a W8.1 používám "Lumia Play to" a vždycky bílá bez problému, na L920 a w10 stejný program mi nahlásil že fail není podporován,takže otázka zni " je nějaké omezeni na délka videa na w10?"
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od KoumiCZ »

veigy píše:Tak dnes asi bude jen nějaká malá aktualizace ohledně zařazení telefonů do ringů. Viz. http://www.windowscentral.com/windows-1 ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Staženo a nainstalováno.
Kaizr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 217
Registrován: čtv lis 27, 2014 7:38
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Kaizr »

Taky OK
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

U mě taky staženo a nainstalováno, ale nakonec jsem stejně dostál slibu a jsem na 8.1 :)
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

U mně taky :D Ačkoliv jsem si na W10 pře drobné chyby zvykl, jedna věc je pro mně zásadní a to baterka - tam je u mně zatím podstatný rozdíl.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Ako som pisal, som na 950 na oficialnom .29, kvoli tomu firmwaru. Oproti predchadzajucemu .63 som si vsimol o dost vyssiu vydrz, takze asi cosi opravili vo FW.
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Pro 950 možná. A až vyjde oficiálně pro 830 i s FW (jestli bude i FW) ,tak nemám problém s přechodem. Jak říkám,funkčně jsem byl celkem spokojený
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Jarpo, ake notifikacie nechodia ci padaju? Lebo bola aktualizacia apky a uz nevidim ziadny problem
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

aha, lebo mne sa tiez zdalo, ze mi nechodia notifikacie, az som si spomenul, ze som to vypol :) otravovalo ma to v noci, lenze nevypol som iba zvuk ale celu notifikaciu pre spravy aj emaily
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů