Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Fri Jan 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by nektar69 »

Já myslel nějakou lidskou radu a ne v šifrách:-D
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 157
Joined: Wed Jul 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by Bender1 »

Nektar69: Název routeru najdeš na krabičce, jeho vlastnosti taky vygooglíš, jestli je tvůj, měl bys to vědět, jakou tam máš zaplou ochranu, jestliže nezkoušíš se připojit na sousedovic. :)
djvanila
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Oct 08, 2007 8:03
Location: Rpety

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by djvanila »

Pořadí mi někdo? Potřeboval bych nějaký file manager, který umí procházet celou paměť telefonu. Ze storu jsem zkoušel úplně všechny a žádný to neumí. Když jsem pátral po netu, tak jsem objevil,ze musí být odemcen. Odemčeno mam a zkoušel jsem už instalovat pár XAP - úspěšně. Existuje něco jako Unique File Manager pro wp8? Nebo podařilo se UFM rozject na WP8?
Manek49
smartguru
smartguru
Posts: 708
Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Location: Horní Branná

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by Manek49 »

Tak odemčenej telefon, aby jsi se dostal do celé paměti telefonu určitě nemáš, nejde to :-)
djvanila
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Oct 08, 2007 8:03
Location: Rpety

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by djvanila »

Aha, tak proto jsem nic nenašel :( No snad to někdy prolomí
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

Prolomení ti v tomto případě bude asi k ničemu, protože dokumenty se ukládají pod interními názvy, takže bys stejně viděl jen soubory A5fsd nebo HHG6s apod.
Navíc jsou šifrované..
djvanila
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Mon Oct 08, 2007 8:03
Location: Rpety

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by djvanila »

Jde o to že si do telefonu chci uložit např instalační soubor se pro pc, jako na flashku. To je v pohodě. Ale stane se že budu potřebovat nutně uvolnit místo a nebudu zrovna u pc a já se v telefonu na dané soubory nedostanu.
maciakba
nováček
nováček
Posts: 47
Joined: Tue Dec 17, 2013 21:42
Zařízení: Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by maciakba »

Vcera mi nabehla nejaka aktualizacia systemu, prave ju instalujem vie niekto co sa aktualizovalo?
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Fri Jan 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by nektar69 »

Chci se zeptat , když poslouchám na telefonu rádio, tak je to přes net nebo normálně z telefonu bez datového přenosu?
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Fri Jan 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by nektar69 »

Ještě dotaz ohledně krytu pro bezdrátové nabíjení. Nemáte někdo zkušenost jestli s krytem není horší zvuk? Kryt totiž nemá otvor na reproduktor. Případně jestli má někdo s krytem zkušenosti, tak budu rád. Díky!
culis
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 145
Joined: Tue Oct 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by culis »

Je tam z vnitřní strany takové vybrání, kudy ten zvuk může ven, ale samozřejmě to je poznat, že je slabší. Ale nijak mi to nevadí.
nektar69
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Fri Jan 10, 2014 21:42
Zařízení: LG G2

Re: Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by nektar69 »

Používá tady ještě někdo další kryt pro bezdrátové nabíjení a má na to nějaké ohlasy? Díky moc
User avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 147
Joined: Thu Jan 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by langpi999 »

chtěl bych se zeptat jak dosáhnu na své lumii 925 kvality fotek jako je zde na commercial videu lumie 920... konkretne od vasu 1:00 kdyz z vecernich fotek lumia umi udelat doslova podvecer.... co konkretne v takovychto podminkach nastavovat? automatika blbost? blesk blbost? cili iso na max a rychlost uzaverky taky na max? to jsem zkousel a fotak zachytil opravdu nevidane svetla na to jaka byla tma ale fotka byla rozmazana i kdyz jsem se snazil s telefonem netrast... a opticka stabilizace pri nahravani videa uz je automaticky zapnuta? cili ten ois? dekuji moc za odpoved od nekoho kdo tomu rozumi je to pro mne dulezite

NEJDULEZITEJSI pro me je rada jak z vecernich fotek udelat takle pekne svetle podvecerni fotky.... diky moc kluci!
User avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 147
Joined: Thu Jan 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by langpi999 »

zde odkaz :

http://www.youtube.com/watch?v=UuX9TVEDbos" onclick="window.open(this.href);return false;
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 322
Joined: Fri Oct 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by niki66 »

tak urcite cez pro cam aplikaciu spravis nieco take, a co sa tyka rady, tak o foteni je na nete napisane vela vela, aj zaklady, aj postupy, len musis pogooglit, pretoze takto napisat ako mas nastavit jednotlive parametre je tazke. popripade ides vecer von s kamaratkou a skusas, tak na to prides sam a aj sa to najskor naucis ;) inak som ti neporadil heh, a myslim ze take tie nocne fotky robil cez stativ v tom videu..
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

OIS je "zapnutá" pořád - je totiž postavená na bázi čoček plujících v minerálním oleji a te se jaksi vypnout nedá :)
User avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 147
Joined: Thu Jan 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by langpi999 »

niki66: to máš pravdu,že jsi mi neporadil,čili tvůj příspěvěk je uplně zbytečný... na google jsem koukal a našel.. nicméně bych potřeboval kdo by mi to blíž vysvětlil jak udělám v noci takový světlý podvečerní fotky pěkný...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 322
Joined: Fri Oct 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by niki66 »

kedze moj prispevok bol zbytocny, tak skusim dalsi zbytocny ;) http://www.fotograficka-skola.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :) nie je to cisto na fotenie pomocou mobilu, lebo su tam spominane rozne funkcie ktore mob nema, ale nieco ti to da :)
stvera
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Tue Feb 25, 2014 14:04
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by stvera »

Ahoj. Při příchozím hovoru telefon nezvoní - resp. dá tři tóny a vyzvánění zmlkne. Dělá to nepravidelně, jinak vyzvánění funguje. Jak vidím, má tohle zařízení dost problémů, škoda....
stvera
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Tue Feb 25, 2014 14:04
Zařízení: Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: Všeobecná diskuze

Post by stvera »

Kéžby..... :P
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest