Adapter na sluchatka - 3,5mm jack

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Sir Andrew u MPX 220tky - taky sluchátka nic moc. Ale tyto u HP iPAQ 614c jsou (IMHO) ošizené, podprůměrné - navíc ani nebyla přibalena průzvučná tkanina na pecky.

Zařízení kupuji jako komplex věcí a služeb, který by měl být na nějaké úrovni. Netvrdím, že tam HP mělo přidat nějaké luxusní špunty, ale za klasicky průměrná sluchátka by byla přijatelnou volbou.

Sorry za OT.

Jinak sám také čekám na nějaký vhodný adaptér, abych připojil sluchátka jiná. Experimentovat s původními moc nechci - záruka.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Bohužiaľ je to fakt tak, HP sa nie len k iPAQom, ale aj k niektorým notebookom stavia tak, že je to na prácu. A podľa HP pracujúci človek nemá nárok ani na štipku zábavy. Konkrétne sa mi to stalo u drahého notebooku, kde mi NTB silne ruší kompozitný video vstup na TV karte do slotu PCcard. HP sa vyjadrilo, že je to NTB na prácu a oni žiadne TV tunery netestovali. Takže s videom sa podľa nich pracovať nedá, to je asi len na zábavu.

Tak sa čudujem, že aj nekvalitu fotoaparátu neodvôvodňujú tým, že dokumenty sa predsa nepohybujú a na ružovom nádychu u nejakej odfotenej tabuľky predsa nezáleží.

Tak sa obávam, že od HP sa asi žiadnej redukcie na klasický jack nedočkáme. Jedine ak by sa do toho dal nejaký tretí výrobca.

Keď sa mi do rúk dostalo HTC TyTN II, tak som len treštil oči, čo všetko bolo v krabici. Ale tá cena :(
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Mamut »

http://www.palmpc.cz/redukce-brando-min ... q-514-500/

Nevim co to ma byt ale patrne preklep?!? Byl tam i pro HP 614 -> napsal sem dotaz na prodavace zda je to omyl? odpovedel ze jo a ted ta stranka zmizela, takze tohle je asi tyk OMYL... :-(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

Asi jo, mam pocit ze 514 ma 2,5 jack
JirkaK.
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 02, 2008 16:34

Příspěvek od JirkaK. »

Tak ... dostal jsem se do tý krabičky na origoš sluchátkách. Je v ní deska s mikrofonem, potenciometrem, a pár rezistorama, nicméně sluchátka jsou připojena pouze přes potenciometr, tj. nic by nemělo znemožňovat odstřihnutí kabelu hned za konektorem. Pokud bude zájem můžu poslat fotky či schéma zapojení toho 10ti PINovýho konektoru (proměřil bych to) - kdyby ho někdo někde sehnal a chtěl si udělat redukci.
pculek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 05, 2008 13:20

Poskytnu ty sluchatka z 614 na pokus

Příspěvek od pculek »

Potreboval bych overit ale i mikrofonni vstup. tedy pouzit 3.5 mm jack ktery ma 3 oddeleni. Vlastnim motohelmu Nolan s komunikaci ( sluchatka + mikrofon ) fungujici pres 3.5 jack.
[email protected]
drsnake
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř zář 10, 2008 17:19
Kontaktovat uživatele:

redukce

Příspěvek od drsnake »

Moc se mi líbí tato redukce

http://www.softcom.cz/produkt/redukce-b ... c/?flist=1

ale stejně asi na tomto mobilu nepude.
Mam problém s tím že dřív sem v autě měl mobil připojenej k napájení a třeba na něm GPS a zárověn sem měl do rádia puštěný MP3, tady to nejde prostě nijak udělat když má ten krám jeden konektor a ještě neexistuje redukce.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Re: redukce

Příspěvek od Strunečka »

Někdo ji tady už měl, ale prý nefunguje pro HP 614c!
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti