[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Flynn »

mzabsky: Nevím, jak po aktualizaci, ale v původní verzi lze na plochu připevnit dva druhy dlaždic. Jedna má na sobě datum a první čas odjezdu / na druhé straně LT je zobrazena lupa - toto je dlaždice, která se vytvoří přímo na stránce s jízdním řádem po rozbalení menu (...) povelem Připnout... Toto by měla být dlaždice pro Offline jízdní řád.
Druhá dlaždice neukazuje žádné datum, jen název výchozí stanice (na druhé LT straně je hvězda) a ta se vytvoří podržením prstu na vybrané položce - dlaždice pro Online jízdní řád.

Nikde ale neumím docílit toho, aby se mi (v této staré verzi) zobrazoval čas příštího spoje, vždy je to čas, kdy byla dlaždice vytvořena a po klepnutí na ni se zobrazí offline jízdní řád. (Novou verzi nemám a neznám.)
mzabsky
nováček
nováček
Posts: 18
Joined: Wed Feb 22, 2012 19:52
Zařízení: Lumia 800

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by mzabsky »

Druhá dlaždice neukazuje žádné datum, jen název výchozí stanice (na druhé LT straně je hvězda) a ta se vytvoří podržením prstu na vybrané položce - dlaždice pro Online jízdní řád.
Podržet prst na položce čeho? Zkouším držet prst na všech možných pložkách a nikde nic takového nedostávam. A jsem si celkem jistý, že v té staré verzi jsem to vytvářel tím jednoduchým způsobem (jako se to snažím dělat teď), to bylo ale ještě na té úplně první verzi, tak tam to možná bylo zas jinak.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Flynn »

Položkami rozuměj vše, co máš v Oblíbených. Pokud chceš mít na hlavní obrazovce dlaždici s Online jízdním řádem pro tvou běžnou trasu, stiskneš a podržíš položku s touto trasou (jasně, že ji nejdříve musíš zadat do oblíbených, ale to určitě všechno víš). Po chvíli bys měl obdržet nabídku s těmito povely: hledat v opačném směru / připnout na hlavní obrazovku / odstranit z oblíbených. To platí u verze 1.1.0.0, kterou mám nainstalovanou jako poslední před novou verzí 1.2.1.0, která je již zpoplatněná a proto ji neaktualizuji, dokud se nevyřeší ten bordel na MP.
zbynda01
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:19

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by zbynda01 »

Ano, je to tak, jak píše Flynn. Pokud dlaždici připnete podržením prstu na oblíbené položce, spojení se bude hledat vždy s aktuálním časem. Pokud spojení připnete z obrazovky nalezených spojení, připne se přímo to dané spojení. Na tomhle jsme nic od předchozí verze neměnili, takže pokud to nefunguje, napište mi prosím email.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Sun Jul 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by iljusin66 »

MS opravil chybu aktualizací aplikací která se týkala i CG Transit. Takže komu v telefonu ještě nepovedená aktualizace visí, tak už ji může spustit. Funguje i čistá instalace již zakoupených aplikací bez nutnosti je znovu platit.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Jakub Karásek »

Potvrzuji, že již CG Transit lze updatovat zdarma.

Zároveň přicházím s malým tipem pro update:
Přidat do železničních dopravců LeoExpress s možností jeho filtrace v rozšířených nastaveních

A také by mě potěšila možnost mít tyto filtrace uložené napořád a neměnit je pokaždé při spuštění aplikace

Typicky se výše zmíněné hodí zejména v pátky a neděle, kdy bývají RJ (a nejspíš budou i LE) zcela vyprodané a tak není žádoucí, aby se objevovaly ve výsledcích, zejména, když jsou zakomponovány do nějaké složitější cesty s několika přestupy
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 104
Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Praha

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Tomáš Kápl »

iljusin66 wrote:MS opravil chybu aktualizací aplikací která se týkala i CG Transit. Takže komu v telefonu ještě nepovedená aktualizace visí, tak už ji může spustit. Funguje i čistá instalace již zakoupených aplikací bez nutnosti je znovu platit.
Je to zajímavé - ačkoliv jsem aplikaci v noci nainstaloval a nemusel znovu platit, tak v Purchase history na webu pořád není. :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Flynn »

Také potvrzuji aktualizaci OK. V Historii nákupů opravdu CG není a není tak jediná, chybí mi jich tam víc. Jsou tam blbosti, co jsem už dávno vyhodil a nejsou zásadní aplikace.
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Thu Jan 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by onetux »

Taky ji nemam v historii. Ale tam nemam.i spoustu jinych ktere mam prave v telefonu...napr Adobe Reader, Lync atd.. Akorat winmag aplikace se mi tam dnes objevila..tak snad to tak bude pokracovat a objevi se dalsi..
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Martin Suchan »

Take uz mi prosel update, ceske LiveID, HTC 8X.
zbynda01
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:19

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by zbynda01 »

Díky za reporty. Snad už bude vše v pořádku...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Paulos »

Já jsem sice aplikaci stáhl ještě v době, kdy byla zdarma, ale i tak jsem ji v průběhu té chyby "znovu" zakoupil, neboť mi ušetřila už mnoho, mnoho času a je to jedna z nejužitečnějších, které na mobilu mám. Autorovi díky a hodně zdaru při dalším vývoji!
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by matoman »

potom daj vediet, ci ti tie peniaze naozaj strhli, pripadne ci ti ich microsoft nahodou nevrati...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Paulos »

Peníze mi byly oficiálně strženy, už jsem dostal i "účtenku". Tak za měsíc to zkontroluju :)
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Gater »

Pokud jsem si aplikaci stahl zdarma, ted ji odinstaluji a budu si ji chtit nainstalovat znovu, tak uz se mi asi zdarma nestahne, ze ?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Flynn »

Měla by se stáhnout zdarma, tvoje kupní smlouva zní na 0,- Kč a není to trial verze. Když jsem ji před pár dny aktualizoval (mám též neplacenou verzi), proběhlo to bez prolémů a žádné placení po mě nikdo nechtěl.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Gater »

Vyzkouším :) kdyžtak si jí zaplatím, určitě za to stojí, jen si nechci teď zbytečně přidávat kartu k accountu.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Flynn »

Dej pak vědět. Určitě to bude zajímat autory, dost tam za to bojovali, aby se neplatila.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Sun Jul 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by iljusin66 »

Bude stále zdarma. Budeš tam mít sice tlačítko Koupit, ale když jej stiskneš,tak ti to oznámí, že už ji máš koupenou.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

[app] CG Transit - Jízdní řády v ČR a na Slovensku

Post by Gater »

Jojo, šlo to...
Post Reply

Return to “Aplikace a software”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 2 guests