HP iPAQ 614 Business Navigator - pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Zamčeno
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Diamant
jo, tak to si zřejmě dobře nakoupil. Vím, že o nich byla řeč na nějakém fóru - nevzpomenu si kde, ale link na prodejce v ČR mám

Kód: Vybrat vše

http://www.screenprotector.cz/?p=productsMore&iProduct=77&sName=Universal-PDA-Screenprotector
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

Uz ja mne sa stala ta prihoda s TCPMP a signalom. Vypol som prehravac a zrazu signal na nule. Musel som restartovat telefon.
Ale este cosi horsie sa mi stalo. Vypol som TCPMP a zrazu sa mi rozsypali farby a display pomalicky zhasol az ostali na obrazovke len dve ciarky. Musel som restartovat mobil.
Hodil som tam aj CorePlayer. To iste. Mozno to bude tym ze ho mam nainstalovany v rom pamati lebo este nemam kartu. Bohvie...
Nemate niekto podobne skusenosti?
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Taky se vam to tak hrozne zahriva? ja to mam zapnuty chvili a spodek zadni strany ipaqu je pekne teplej az mam z toho zpocenou ruku..
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

ftakgabo

Když tak napiš verze programů, které jmenuješ. Možná se to s něčím hádá.
Já mám TCPMP, taky v paměti founu. Tento program bych tam chtěl mít.

Pravdou je, že některé programy jsou kompatibilnější ve founu, jiné zase na kartě. Určitě se ozve někdo, jež řekne, že to už dávno není pravda, ale přesto Ti předávám tuto informaci.

BTW: možná se podívej, které aplikace jsi nainstaloval, co Ti běží na pozadí a třeba přijdeš i na problém

EDIT: TO bobbik:
Ano, spodek komunikátoru je teplejší, zvláště v jednom místě.
ftakgabo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:36

Příspěvek od ftakgabo »

TCPMP 0.71. Mam nainstalovany akurat AEbutton a tMan
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

ftakgabo

Jak tady někdo radil - mám nainstalováno TCPMP 0.72RC1 (+ nějaké pluginy)
Bobby
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř bře 12, 2008 13:02

Příspěvek od Bobby »

Jestli už na tohle někdo odpovídal tak sorry asi jsem to přehlédl, ale dá se teda nějak vypnout statická navigace? Přišel na to někdo?
Miro7
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:54

Teplota puzdra

Příspěvek od Miro7 »

Aj mne sa hreje - teda pri zapojenom WiFi a nabijani baterie.
Pri ActiveSync (vtedy WiFi bezne odpojene) a USB nabijani je to zanedbatelne.
Mozno to potesi Eskimakov :-)
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

for Stanley:
Ta Java mne potesila. Snad to rozchodim. Dyztak bych si dovolil te pozadat o pomoc....

Kdyz jiz mate foun pár týdnů vyzkoušený a baterii " naformatovanou" - vydrzi vam pri beznem provozu alespon 24h. na jedno nabiti?
copkill
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 11, 2008 9:29

Příspěvek od copkill »

Pavtul : pri beznom pouzivani - telefon , gps , sms ... mi vydrzi smart cca 3-4 dni , co je podla mna velmi dobra statistika ... neviem ako ostatnym.
Nabijal som ho z nedele na pondelok a este dnes tam mam 52 % baterie.

inak , vie mi niekto poradit , cez co si customizovat screen ???
kludne mi do ss poslite link , vdaka.
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Tak dneska se mi konecne podarilo poradne vybit baterii. Predtim jsem vzdycky nutne potreboval pripojit ipaq na kabel, takze se to zacalo dobijet.

Bohuzel se mi to podarilo trochu prekvapive. Vecer jsem mel asi 25procent a rano to bylo uplne vybity. Je to normalni?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

ftakgabo - mne sa sem tam stane, že keď iPAQ vypnem tlačidlom, tak celý obraz tak pomalinky mizne a rozsýpa sa. Ale neriešim to.

bobbik - mne sa iPAQ zahrieva len ak je zapnutá navigácia. Vtedy je najvyššia spotreba a zrejme aj trvale vysoká záťaž procesora. Ale neriešim to, nakoľko rovnako sa správal aj Pocket Loox N560. Dokonca pri dlhšej ceste autom, keď bol Loox na nabíjačke v držiaku sa zahrial natoľko, že vypísal, že ukončuje nabíjanie z dôvodu vysokej teploty batérie. Takže som musel neraz odstrániť zadný kryt batérie a vybrať ho z držiaka, aby sa lepšie chladil.

Pavtul - už sa to tu riešilo, ale lithové batérie už nie je potrebné formátovať a dokonca značné vybitie je aj škodí, tieto batérie nemajú pamäťový efekt, ale za to im prospieva časté nabíjanie (ktoré nedovolí značný stupeň vybitia). Hľadaj tu vo vlákne, je tu aj odkjaz na dobrý článok o tejto problermatike. Inak aj pri intenzívnejšom využívaní než u predošlého mobilu N73 mi iPAQ vydrží v pohode celý pracovný deň bez nutnosti dobíjať, ale myslím si, že nie je problém mať v práci jeden USB kábel a prípadne v aute CL adaptér.

Inak si treba všímať aj to, či je aktívny dátový prenos alebo bluetooth spojenie. Tieto veci baterku tiež viacej vybíjajú, aktívne BT spojenie dokonca neustále zapína displej a jeho podsvietenie, čo je napr. v aute značne nepríjemné a výrazne to skracuje výdrž. Taktiež po ukončení Internet Explorera / Opery resp. po prijatí mailov sa dátové spojenie automaticky nerozpojí. Niekde som na to videl nápravu, ale za ten svet to neviem nájsť.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

copkill píše:... pri beznom pouzivani - telefon , gps , sms ... mi vydrzi smart cca 3-4 dni ...
No, kdybys tam nedal tu GPS, tak bych tomu i věřil, ale sorry, 3-4 dny je podle mě s GPS moc. Možná, pokud GPS zapneš na pár minut.
Samozřejmě předpokládám, že máš původní originální akumulátor.
copkill píše:...customizovat screen ???...
Omlouvám se, ale přesně nevím, co pod tím názvoslovím máš na mysli. Zda změnu obrázku na pozadí, či celkovou změnu tématu, nebo úpravu screenů/tapet v PC atp.

Já jsem zkoušel změnit tapetu pomocí Resco Photo Viewer Pro. Zajímavé je, že někdy mně to nejde jindy ano. Jednou jsem zkusil, restart founu a tapeta se změnila. U běžného nastavování tapety přímo v settings founu, mně vadí, že není možno vstoupit do podsložek. V rozbalovací nabídce jsou pouze složky, pokud na ně klepnu, nerozbalí se dál - škoda.

To ALL:Víte jak na změnu tapety-viz výše uvedené? Proč to někdy jde, jindy ne?

Pak jsem taky zkoušel změnit složku pro šetřič, to se mně podařilo v programu HP Photosmart Mobile. Doufal jsem, že se spořič zapne i v případě, že komunikátor není externě napájen (vyzkoušeno u USB napájení), ale ne - nespustí se. Máte k tomu nějaký poznatek?


Předem díky za veškeré informace, které povedou k ,,dopadení pachatele" :)
copkill
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 11, 2008 9:29

Příspěvek od copkill »

to MgX :
takze gps zapnute na presun v ba ... z bodu a do bodu b - cca 2* za den.
akumulator je povodny ...
customization screen mam na mysli - vytvorenie na hlavnom screene svojich odkazov , ako napriklad aplikacie ...
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

copkill takže GPS, předpokládám, jede jen pár minut denně - no jak jsem napsal. Stejně je ta výdrž dobrá/překvapující. Já to zatím takto netestoval, ale běžně pro telefon/SMS/občasné ,,cosi" navíc ... tak dva dny.
Při totálním blbnutí, GPS, přehrávání filmů atp. max. 12 hodin. (jedná se o odhad, jak jsem uvedl - neměřil jsem, nebyl čas)

Já jsem zatím ,,TODAY" obrazovku neupravoval jen ... přes vestavěnou aplikaci ve founu ,,Menus", jsem si zrušil zobrazování některých zástupců a navolil jiné. Dále pak přes Total Commander v PC jsem přesunul, chybně vytvořené zástupce v ,,Programech" do ,,Her".

Pokud k těmto úpravám má někdo nějaké zajímavé info - zkušenost s nějakým softem a tím co dovede, také bych se rád poučil :-)
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Prave jsem se vratil z hradu a mam spatnou zpravu.

Adapter HTC na 3,5mm jack NELZE pouzit :cry: je to uplne jiny miniUSB konektor
copkill
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte bře 11, 2008 9:29

Příspěvek od copkill »

2 MgX : prave som to riesil s kolegom , ktory ho kupoval po mne ...
bez vyuzivania GPS s tym , ze denne cca 1 - 1.5 hodiny telefonovania , nejake sms manzelke ... vydrz 2 - 3 dni
standa77
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:37

smes

Příspěvek od standa77 »

Diamant: koukam, ze mame stejny vkus, i ja mam HP4700 a prave po zkusenosti s displejem jsem se rozhodl folii nedavat


Vydrz baterky: hodne telefonuju i nekolikrat za de synchronizuju s Exchange serverem a po celem dni mam tak 50% baterky pryc - takze musim nabijet kazdou noc. Predpokladam, ze vikend vydrzi i 2 dny - je to slabota, ale az bude pevne handsfree do auta, tak bude po problemu :-)
rooomish
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 06, 2007 14:40

Příspěvek od rooomish »

bobbik píše:Prave jsem se vratil z hradu a mam spatnou zpravu.

Adapter HTC na 3,5mm jack NELZE pouzit :cry: je to uplne jiny miniUSB konektor
Ano HTC mini usb konektor u redukce na 3,5mm nemá na jedné straně potřebné skosení - nejde zasunout.
http://store.xda-developers.com/shopima ... M35FST.jpg

Podle mne lze využít klasické redukce, třeba pro motorolu
http://cgi.ebay.com/Mini-USB-to-3-5MM-H ... dZViewItem

http://www.alpinetop.com/images_catprod ... /image.jpg
porez
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř dub 02, 2008 14:27

Příspěvek od porez »

cau lidi nasel jsem tuhle masinku dneska docela nahodou a hodne se mi libi, uz dlouho se divam po HTC S730 ale chybi mi GPS, stylus atd.... tohle HP je pro me :)
ale jak je to tedy nakonec stou GPS u zarizeni ktere se prodavaji vtuto dobu? nechci zadne A-GPS (snad se da vypnout) a jake mate zkusenosti?
na cteni je tady toho opravdu hodne :( a uz me to dal prolizat nebavi, je to porad to same dokola,
pokud by nekdo semnou teda kdyztak mohl pokecat tak budu velmi rad,
kdyztak poslu kontakt na icq, diky moc a mejte se cus
Zamčeno

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů