WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
vitusmotuz
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob lis 22, 2008 1:52

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od vitusmotuz »

ved ano ale tym mi moc nepomohol.A co mam urobit aby mi to fungovalo?Ani neviem co je pagepool.asi strankovacia pamat ale kde je a ako sa zvacsuje to netusim
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od kissman »

ten stejný příspěvek...
kissman píše:btw. vzhledem k tomu, ze pagepool je stinova pamet v ram pro beh veci, ktere nelze vykonavat v rom, tak si nemyslim, ze by jeho velikost mela vliv na prijem hovoru a nasledne prodlevy coz je ciste sw zalezitost :)
btw. vzhledem k tomu, že takové hovory lze jenom přijímat, tak není co řešit 8-) každopádně už nevím co se dělo, pač to bylo v zimě a prostě sem to odmáčkl a poslouchal, nějaky video mě opravdu netrápilo :) využitelnost spíše pro data...
padlej
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 10, 2008 8:59
Bydliště: Praha

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od padlej »

Uz sem rezignoval na v 1.6 kvuli hlasitosti telefonu. Repracek neni skoro slyset. Nevite nekdo jak zvysit hlasitost repracku v registrech? Jinak se vratim k 1.4. S tou sem byl spokojen.
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od zapalkam »

Je zajímavé, jak každý máme různé vlastnosti instalace - mne např. na verzi 1.6 reproduktor funguje vcelku slušně - ale to je subjektivní názor - jinak ještě jedno pozitivum pro sebe jsem našel ve verzi 1.6 - zcela korektně mi funguje GSM banking - žádné zamrznutí - plná funkčnost - takže to co trvdilo zastoupení HP je jejich omyl - jedná o sw problém nikoliv problém bankovního nebo O2 sw.
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

padlej: doporučuji sledovat ruský server s touto ROM, protože je momentálně uvolněna nová verze 1.4 rel 1.2 s TouchFlo, která je tedy novější než ta 1.6. Zatím jsou na to docela dobré ohlasy, i když já TouchFlo memám rád a zůstávám u 1.5 ale s rozšířením PagePool, čímž jsem opravil tu prodlevu při příjmu hovoru.
viz tedy:
http://4pda.ru/forum/index.php?s=18626d ... evg&st=440
padlej
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 10, 2008 8:59
Bydliště: Praha

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od padlej »

Díky za radu jen opravím co jsem psal výše. Nejedná se o verzi 1.6 s TF ale o verzi 1.5. Tam mám problém s hlasitostí repráčku při přehrávání muziky v jakém koliv přehrávači. Zvonění se mi zdá hlasité normálně. Jinak potvrzuji že po upravení Pagepool z 4MB na 12MB je 2s prodleva při zvednutí sluchátka pryč. Doopravdy ta prodleva záleží na velikosti Pagepool. ;-)

Nevíte někdo jak zesílit tu hlasitost repráčku ?
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

padlej: mám taky 1.5 s 12MB PagePool a hlasitost je dobrá. Pokud zesílím hlasitost zařízení a TCPMP pustím také naplno, tak to docela řve (pokud tedy takový malý repráček vůbec může řvát...).
Mimochodem, jak jsi spokojený s tou rozšířenou baterií, jak dlouho Ti vydrží bez nabíjení. Já mám zatím jen normální baterii a nabíjím každý den. Zařízení teda hodně využívám a docela hodně a dlouze telefonuju. Baterii sice za den nemám úplně prázdnou, ale dva dny by ruzhodně nevydržela, možná jen tak den a půl, ale nechci riskovat, že mi to v půli dne klekne uprostřed hovoru.
padlej
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 10, 2008 8:59
Bydliště: Praha

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od padlej »

S rozšířenou baterkou jsem velice spokojen, ale mobil je pak docela těžký a ten zadní kryt baterie užn esedí tak jako ten původní. Při normálním používání (Wifi tak 2 hodiny/den, 5x3 minutový hovor/den, nějaké ty hry a navigace cca. 15km/den) mi vydrží nabitý 3 dny. Když mobil používám na volání tak 5 až 6 hovorů za den cca. 5 min. dlouhých je to i přes 6 dnů.
vencax
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř dub 30, 2008 21:51

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od vencax »

Bluetooth: nezkoušel jste někdo BT handsfree na verzi 1.5 nebo 1.6 ? Mám v 1.4 a těžké BT handsfree v autě mi nechodí. Najde, spáruje, ale nehandsfreeuje. Nechce se mi strávit půl dne upgradem, abych zjistil, že to zase nechodí. Díky.
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

Mě BT hands free funguje na 1.5, ale fungovalo i na 1.4 (mám dojem, že na všech třech rev.). Jen funguje poměrně dost tiše.
Kanka
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv bře 13, 2008 11:39
Bydliště: Brno

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Kanka »

Nedáří se mi nahrát novou verzi. Když udělám HW reset vždy se mi přeinstaluje předchozí verze ROM-ky a ne ta kterou mám na flašce. Nevíte čím to může být? Aktuálně mám 1.6 a chtěl bych nahrát 1.4.2. Když jsem upgradoval na 1.6 proběhl vše v pořádku.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od murder »

HW reset novou rom neinstaluje, zmáčkni "mute" (nahoře) pak "voice" (vlevo pod kolečkem) a restartuj nebo pokud ho máš vypnutý tak ho zapni, ty dvě drž dokud nenaběhne SDloader.
daemonn
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 18, 2008 9:06
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od daemonn »

jaké máte zkušenosti s microSD kartami na flashování? musím koupit novou a nerad bych koupil nějaký model který třeba dělá problémy, tak pokud se někdo setkal s modelem karty s kterou to nefunguje tak by to sem mohl napsat.díky
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od zapalkam »

Já osobně používám Sandisk 1 gb - menší jsem nesehnal, i když by se dala použít...
vitusmotuz
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob lis 22, 2008 1:52

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od vitusmotuz »

Tak toto si stioahnite je to super Windows mobile 6.1

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=379051

ja to uz nahadzujem
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

Nevím, co přesně chceš nahodit, ale tu ROMku bych teda nenahazoval, protože není pro HP614...
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Crossman »

Radšej nič nenahadzuj lebo ti to aj tak nepojde :!: ... A ak si to už spravil veľa šťastia s obnovou :wink:
vitusmotuz
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob lis 22, 2008 1:52

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od vitusmotuz »

Nastastie to neslo :) ale skoda paci sa mi ten vzhlad.Neviete o niecom aj pre 614c?
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Crossman »

No ja osobne žiadne také vzhľady nepoužívam. A presne taký vzhľad sa možno dá nejako spraviť ale o tom sa tu možno niekde na fóre písalo (o všelijakých tuningoch), ak nie máš príležitosť založiť novú tému.
Kopeček
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 21, 2008 8:36

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Kopeček »

Kámo, bez urážky, ale jak si pročítám tvoje příspěvky, nabývám dojmu, že si ušetříš značnou část života a nervů, když tu 614ku prodáš nebo hodíš z okna. Ale nezoufej, třeba jsi dobrej trumpetista...
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti