Microsoft Surface RT

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
kadol
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 20, 2010 6:51
Zařízení: Lumia 830

Microsoft Surface RT

Příspěvek od kadol »

Pěkný test výkonu :-)
http://www.youtube.com/watch?v=G4lV1K9Fts0" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT vs iPad

Příspěvek od GreenArrow »

htcjirka píše:Bez komenáře :grin:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wE7AQY5Xk9w[/youtube]
Demenci microsoftu v tomto videu bych taky nechal bez komentáře
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Microsoft Surface RT

Příspěvek od culis »

Je legrační sledovat, jak to některým zvedá mandle, že se Microsoftu něco daří a je lepší než konkurence. :-D
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT

Příspěvek od GreenArrow »

Ale mu se nedaří
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

Microsoft Surface RT

Příspěvek od culis »

Daří se mu vyrábět kvalitní výrobky, ale nedaří se mu je prodat, pokud to tedy vztáhnu na tablety. Brutálně zaspali a neodhadli vývoj a teď je to bude stát fůru peněz, než se prosadí. Ale nakonec se jim to podaří, ono jim ani nic jiného nezbývá, než se protlačit na trh. Krám kvůli tomu zavírat určitě nebudou. ;-)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Microsoft Surface RT

Příspěvek od Simon »

Je vidno že si uvedomili kde urobili chybu a Surface 2 už vyzerá omnoho lepšie.
kadol
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 20, 2010 6:51
Zařízení: Lumia 830

Microsoft Surface RT

Příspěvek od kadol »

A Lumia 2520 vypadá také moc dobře. Tu bych bral asi radši jak surface 2.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT

Příspěvek od GreenArrow »

Cokoliv s RT je nepoužitelnej nesmysl. A k tomu videu. Tablet je na přenášení. Tady je prezentován od ms jako něco, co je neustále položeno na stole... Proč by to někdo dělal? Když už teda, tak si k iPadu můžu koupit za 1500 klávesnici od logitechu, která slouží úplně stejně - klávesnice, stojánek, i obal displeje, který se příchytí na iPad. Proč to nepoužili ve videu? Že to není příslušenství od applu? A koho to ve výsledku zajímá?
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Microsoft Surface RT

Příspěvek od Simon »

Je to o principe. Ano tym poukazovali ze Ipad z krabice toto nevie a Surface toto ma v balení.
Tak ako keď máš v príslušenstve telefónu niečo naviac použitelné, tak to poteší viac ako len návody a nabíjačka.
Parametrovo je Surface na urovni ultrabookov/tabletu.
U Asus transformer s klavesnicovým dokom. Tiež to má byť tablet ale bez toho klávesnicového doku by to nebolo ono.
Nechápem čim je toto video iné, každý výrobca vo svojom videu prezentuje svoj produkt ako ten lepší.
radek08
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte úno 24, 2009 13:22
Zařízení: Lumia 520,Lumia 925, Xperia Arc S, iPad

Microsoft Surface RT

Příspěvek od radek08 »

Proč by měly být RT nepoužitelné? Nějaké konkrétní důvody?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Microsoft Surface RT

Příspěvek od mimonaut »

Přesně. Co jsem zkoušel metro na 8.1, je to hodně dobře vymyšlený systém, aplikace ve Store přibývají a RT na tabletu je dle mého ideální..
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT

Příspěvek od GreenArrow »

Tak když to chcete...
16:9 displej(dívat se na 10" na film je blbost a jiný využití mě nenapadá, takže nepoužitelný poměr stran), nula aplikací, nula her, nula možností nějaké zábavy nebo něčeho užitečného. Strohé, hnusné(subjektivní) rozhraní pro spuštění Internet Exploreru(ano, opět ničeho jiného, pokud se nepletu, ale tady nevím, jestli ty metro verze- např chrome jsou i pro RT) a mailu. Když to některým zdejším ovečkám stačí, prosím, ale u masy lidí to takhle nefunguje.
Ať si microsoft dělá svoje videjka jak tam připojuje trapný semišový pouzdro jako klávesnici(WTF?), ale tím jeho existence na poli tabletů končí.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Microsoft Surface RT

Příspěvek od Simon »

Takto...s čím prišli nové Ipady a s čím nové Surface?
Ovce sú na lúke, tam sa pasú.
Nechápem ako niekto človeka alebo ľudí ktorý majú iný názor(potreby, priority) než ty označovať ovce...no sorry ale detský kútik tu nevedieme.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT

Příspěvek od GreenArrow »

Nové surface s ničím, nové iPady taky s ničím. Já mluvím o RT ne o HW. iOS je zcela funkčním OS na kterém je všechno, RT je zcela nefunkčním OS, na kterém není nic. A to je jejich rozdíl
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Microsoft Surface RT

Příspěvek od katraris »

Já nevím GreenArrowe, jestli vy nejste jen zaslepený nenávistník. Mám iPad a mám ho hodně rád, je to skvělý kus hardware a software i celá filozofie apple se mi líbí. Moc ho nepoužívám, okupují ho děti. Taky mám Surface RT, je to sice tržní propadák, ale u mě je v použití od rána do večera, na práci i na zábavu. K jiným platformám utíkám, jen když dělám něco v Adobe CC. K Surface mám plno výhrad, ale ve skutečnosti není na trhu nic, co by mi dopřálo takový komfort.
mceza

Microsoft Surface RT

Příspěvek od mceza »

GreenArrow mi v posledních příspěvcích připomíná malé děcko, kterému se nelíbí, že MS si dovolil udělat reklamu, kde vyzdvihuje přednosti Surface (např. USB host) proti dražšímu iPadu.

A protože ta reklama se snaží říct, že Surface je lepší (je jedno, zda je to pravda - reklama bude vždy propagovat chtěný produkt), tak brečí a křičí, co si to dovolují...

A že je na iPad všechno? :D :D :D Větší blbost jsem dlouho neslyšel :D
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Microsoft Surface RT

Příspěvek od GreenArrow »

USB host je výhoda možná pro tebe, já tu potřebu moc nemám ani na PC něco pořád připojovat(kromě mobilu). Chtěl jsem spíš poukázat na ten "cover" kterej microsoft vyzdvihuje do nebes, ale že takových pouzder je na iPad mraky, to tam neuvedou, ale je to strašná nevýhoda. Když vytváří reklamu měli by vyzdvihnout skutečné přednosti(např. ten USB host, stojánek zabudovanej atd..) a ne si vymýšlet, tohle oni neumí, když to třeba umí líp.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Microsoft Surface RT

Příspěvek od mimonaut »

hele ty jsi fakt demagog a normální ovce..
cokoliv co nepotřebuješ je rovnou k ničemu, o surface RT tvrdíš, že je k ničemu, protože tablet je na přenášení a RT má stojánek (který samosebou nemusíš použít) atd..
To nemůžeš přeci myslet vážně, ty tvoje argumenty..
Vždyť je to k smíchu :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Microsoft Surface RT

Příspěvek od tslany »

Je to ovce, podle něj by každému stačil iPad, nějaký 15" notebook s otřesnými mobilními komponentami a 1366x768. Že někdo potřebuje velkou obrazovku, možnost každého půlroku vyměňovat komponenty za novější, a hlavně velký výpočetní výkon, tedy vše, co nabízí desktop? To nebere jako argument, máš si koupit 15" notebook a k němu připojovat monitor a myš, to ti musí stačit. Že chci tablet PC kvůli desktopovým aplikacím a ovládání stylusem? Dostane se mi odpovědi, že ájped se ovládá lépe, a že jsem trotl a většina lidí chce ájped a nějaké X230t je nezajímá. Nemá to cenu :-)
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Microsoft Surface RT

Příspěvek od Stevik »

Taky mi USB host a stojanek desne prekazi :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti