Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

Prave som si precital znova celu diskusiu a neda mi to,spatne reagovat na niektore spomenute zalezitosti. Takze za 1.Preco tu niekto WM stale riesi,ci je to herna platforma alebo nie? Hlavne je to APLIKACNA platforma,kde aplikacie maju uroven dosahujucu urcity stupen profesionality,kde neni brany doraz na efekty a ovladanie,ale o skutocny vykon. Jednoducho,aby som dostal svoju reakciu na moju akciu(teda ak vobec) priamociaro,nie cez milion barier(aj ked efektnych). 2.Niekto tu spominal,ze tento typ hry ma vyznam hrat na stole na iPade. To akoze na inych tabletoch sa to neda? Tak toto ma fakt nasere,ked tu iVec vychvaluju do neba,ktori si bez nej ani neprdnu. Myslim,ze v tomto konkretnom pripade sa ten iPad vyrovna kusu papiera,ktory sa aspon nepokazi,ked ho tym pivom oblejes. 3.Co sa tyka WEH,som optimista(zatial a dufam sa dockame). Totiz,uz je jedna lastovicka v predaji s WEH(Motorola ES400). Ze o tom malokto vie a ze take veci nebudu vyrobcovia masivne vyrabat? HURA!!! Ved na to vlastne my cakame,ne-i-maniaci. V dobach,ked som kupoval MDA2,tiez nikto ani netusil,co to vlastne je a nechapali preco som za to vysolil 20990,-CZK. Presne tam by som rad WM videl vzdy,cize mimo neznalych ludi,kvoli ktorym vyrobcovia zacali system degradovat(zmizli D-pady,prisli ubohe C-touchscreeny atd.). Vlastne mi zacina byt aj luto,ze musim po 8 rokoch opustit HTC,ale si o to koleduju. Takto nejako vyzera moj vysnivany stroj: http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... CDoQ9QEwBQ" onclick="window.open(this.href);return false; alebo http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... 39&bih=650" onclick="window.open(this.href);return false; Ze sa vam to nepaci,je vas problem. Chvalabohu,aspon do toho lamy rypat nebudu a udrzi si svoju uroven pouzitelnosti. Asi mam vysoke specificke naroky,ktore mi zatial nesplnil nikto,pricom technologie k tomu uz existuju zopar rokov,takze nic narocne.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od Standa »

Neber to tak vážně. Chudáčků, co vidí svět jen zkrze své úzké prizma, a vše mimo to je zbytečnost, je hodně. A nemá smysl jim cokoli vysvětlovat. Je sice zábavné je v diskuzi dohnat do místa, kde neví co odpovědět, či začnou osobními urážkami, ale seriózněji nad nimi nemá smysl uvažovat.
Jinak kdysi jsem Exedu taky chtěl, dokonce jsem jim psal email, ale nikdy mi na něj neodpověděli, asi mají svých zákazníků dost :-)
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

Hosi,pre tych,co to zaujima,mam pripraveny darcek...
http://forum.xda-developers.com/showthr ... st10056078" onclick="window.open(this.href);return false;
Plne hratelna verzia,aj ked bez par nepodstatnych detailov zatial.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 26, 2010 21:28) --

Tak,odteraz to fici aj na QVGA a SqQVGA displayoch,cize defacto na vsetkych,okrem Sq240.

Edit:
Dnes(27.12) som vychytaval nejake bugy,ale hlavne doplnil full podporu pre Wide displaye(240x400-Omnia,480x800-WVGA).
Uživatelský avatar
MichaelW201
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 31, 2007 9:14
Zařízení: Glofiish M800

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od MichaelW201 »

TomasNM píše:ze sa pracuje na niecom,co asi neexistuje(nenasiel som alternativu)
Člověče je součástí Astraware Boardgames
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyzkoušejte beta verzi hry Člověče, nezlob se pro WM

Příspěvek od TomasNM »

Uz mi to je defacto fuk. Uz to mam plne funkcne a ani to nebolelo. Celkom tak 50hodin prace a mam to podla seba.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 31, 2010 15:31) --

Teraz som sa dostal do takeho stadia,kedy to uz dobre vyzera,dobre sa to hra a je s tym aj sranda. Vyskusajte verziu 1.3,ktora ma animacie,grafiku a aj hratelnost... Ten prvy screenshot je uz davna minulost.

Jo a toto vsetko,z cisteho screenu som robil uplne sam cca mesiac,bez pouzitia akehokolvek objektoveho programovania,makier,MFC a cojaviemcohoeste. Musel som prejst milion podmienkami,aby neboli chyby v hratelnosti,dalsim milionom podmienok kvoli animaciam,neskutocne vela pixelovania a vymeriavania,aby vsetko graficky sedelo,popri tom kreslit grafiku atd,atd...
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů