Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by karelchadim »

No jo ale Premium member je podstatně dražší sranda než zaplacená appka... 30$ ročně nebo 10$ za 3 měsíce

chápu tu snahu Groundspeaku ale je to zkrátka podpásovka vzhledem k ceně té aplikace, kdyby stála do 50 kč tak asi ani nepípnu, ale takhle jsem si ten nákup nějakou chvíli rozmýšlel a teď se dozvím, že mi ta aplikace po roce přestane fungovat.. ok můžu si stáhnout appku zdarma ale platit si ročně cca 600 za to abych ji mohl využívat naplno.. (to sice bylo i teď, ale ne v takové míře)... ne každý kačer je takový sběrač aby se mu ta investice vyplatila..

Teď se hlavně ptám jak je to myšleno s těmi 3 keškami, downloadem je myšleno uložení do paměti telefonu jako offline keška nebo si budu moci vyhledat pouze 3 kešky s detailním popisem a ostatní sice uvidím ale nic se o nich nedozvím?
Nevím současná aplikace mi vcelku vyhovovala, kdyby byla včetně hardware kompasu tak bych si s ní vystačil, a po posledním updatu přibylo i pár šikovných funkcí včetně podpory Open Street Maps.
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Fixie »

To souhlasím, ale očekával bych že budou aspoň ochotní platit googlu za používání jejich Google API, které už úplně zmizelo pro všechny. Nevím jaké mají výdaje, zatím mám spíš pocit že chtějí víc a víc rýžovat
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Fixie »

karelchadim wrote:No jo ale Premium member je podstatně dražší sranda než zaplacená appka... 30$ ročně nebo 10$ za 3 měsíce

chápu tu snahu Groundspeaku ale je to zkrátka podpásovka vzhledem k ceně té aplikace, kdyby stála do 50 kč tak asi ani nepípnu, ale takhle jsem si ten nákup nějakou chvíli rozmýšlel a teď se dozvím, že mi ta aplikace po roce přestane fungovat.. ok můžu si stáhnout appku zdarma ale platit si ročně cca 600 za to abych ji mohl využívat naplno.. (to sice bylo i teď, ale ne v takové míře)... ne každý kačer je takový sběrač aby se mu ta investice vyplatila..

Teď se hlavně ptám jak je to myšleno s těmi 3 keškami, downloadem je myšleno uložení do paměti telefonu jako offline keška nebo si budu moci vyhledat pouze 3 kešky s detailním popisem a ostatní sice uvidím ale nic se o nich nedozvím?
Nevím současná aplikace mi vcelku vyhovovala, kdyby byla včetně hardware kompasu tak bych si s ní vystačil, a po posledním updatu přibylo i pár šikovných funkcí včetně podpory Open Street Maps.
Přesně, nejsem takový sběrač abych potřeboval premium.

Podle mě ty tři tradiční kešku budou přesně stejné jako v lite verzi - TAKZE NA NIC
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Vlasta W. »

Hmm, tak jestli se do tohoto pustí, tak s geocachingem končím. Díky, vážení zloději, nemám zájem. Aplikaci jsem si za 200 korun (!) koupil a pár měsíců čekal, než jí uvedou aspoň do použitelného stavu. Použil jsem jí na pět (!) keší, pak skončila sezóna a třeba podporu kompasu nemáme doteď. Dvě stovky jsou v troubě. Na to, jak silně je geocaching založen na crowdsourcingu se Groundspeak chová až neuvěřitelně protiuživatelsky. To podporovat odmítám.
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Fixie »

chtělo by to aby se rozjel opencaching.com :( aplikace na WP pro nej zatim taky není. ale myslím že v tom problém nebude :)
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Posts: 434
Joined: Tue Sep 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Location: Olomouc (Brno)

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Jakub Karásek »

Jelikoz jsem premium member, tak tohle vitam a uz se tesim na novou appku. Tak dlouho jsem premyslel o te puvodni az prisla tahle zprava, doufam ze uz to prijde brzo. Zatim lovim dost prazvlastnim zpusobem internet explorer a mapy.cz, coz uz me nebavi
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by karelchadim »

Já bych tu informaci taky uvítal v případě, že bych si už appku nekoupil... štve mě přístup Groundspeaku k té stávající... v diskuzi na fórech geocachingu je spoustu nespokojených uživatelů (trochu se to tam zvrhlo ve válku platforem), ale oficiální reakce Groundspeaku žádná.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by mimonaut »

dneska přistála v telefonu aktualizace.. nevíte někdo, co se změnilo? Předpokládám, že je to stále ta stará aplikace a že k dispozici bude v krátkém čase ještě "ta druhá" zdarma..
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by karelchadim »

Údajně opravuje bug u Open Street Map... v detailu aktualizace bylo i sdělení o tom že aplikace nebude nadále podporována a že by měla být Geocaching Live již v marketu.. nic jsem ale ještě nenašel.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by karelchadim »

A je to tady.. Geocaching Live je v marketu
scoopitch
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by scoopitch »

Tak aplikace vypadá moc pěkně, škoda jen těch omezení pro nonPremium users... vyhledává jen tradiční keše, žádné jiné :-/
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Fixie »

Jestli me neco prekvapuje tak ze porad nepodporuje hw kompas :( tahle aplikace je totéž co ta předchozí jenom podstatně osekaná, pro normalního člena :(
scoopitch
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by scoopitch »

Aplikace podporuje kompas!
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by karelchadim »

potvrzuju kompas je funkční... aplikace se mi libi.. je mnohem prijemnejsi na ovladani.. zadne nechtene otevreni detailu kese... stve me pristup k te stare aplikaci..

prozatim jsem aktivoval 1mesicni free trial, ale vynechane multikese pro basic membery je pekna otrava
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Vlasta W. »

Pokud Groundspeak svůj přístup nezmění, já s Geocachingem končím. Touto změnou v aplikacích z něj udělali placenou službu, protože pro ne-premium členy je to prakticky nepoužitelné. Díky, nemám zájem.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by mimonaut »

trošku si myslím, že tím testujou, co kdyby to takhle udělali nejen v této aplikaci, ale globálně, u všech, třeba časem i na webu.. Prostě Multiny a Mysterky jen pro platící.. Jinak si tuhle segmentaci nedovedu vysvětlit, protože třeba neofigo klienti by byli ve výhodě..
Na uživatelích WP vzhledem k penetraci tolik trhnout nemůžou, aby to dělali kvůli zisku, ale jako testovací vzorek to může stačit, zas tolik lidí nenas..ou
User avatar
Tambor
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 108
Joined: Tue Mar 27, 2012 13:13
Zařízení: HTC U11
Location: Praha

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Tambor »

... já teda raději používám GeoBasic ...
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by mimonaut »

poďme je hromadně bombardovat stížnostmi.. třeba ten přístup změní..
User avatar
Fixie
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 210
Joined: Fri May 13, 2011 14:21
Zařízení: Omnia W

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Fixie »

Spiš více podporovat Opencaching tam bych viděl reálnou možnost vzniku konkurence
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

Oficiální geocaching aplikace pro Windows Phone 7

Post by Vlasta W. »

Já tedy jako hlavní problém nevnímám ani tak jenom klasické keše, ale jen tři detaily za den :-(
Post Reply

Return to “Aplikace a software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest