HTC Universal - i-mate AKU 3.2 ROM (info+download)

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Paráda, to rád slyším že Universal nakonec zase "dejchá" !
gummi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 25, 2007 0:48
Kontaktovat uživatele:

prosim o radu

Příspěvek od gummi »

zdravim, tak sem zkousel uvarit vlastni romku podle navodu zalozenou na AKU 3,2 ale nejak se mi nedari, zviditelnil, zpristupnil, promazal, nahral potrebne programy, nastavil "pro cteni a systemove" dal HR a .... nic. Teda neco jo, hodilo mi to error pri uvodni costumizaci, dal sem SR a pote opet zviditelnil a zpristupnil a vsecko co sem tam dal tam sice je ale instalace tech cab.u se nespustila...tak co delam spatne? diky za odpoved
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

vlastni ROMku? Spis ExtRomku si myslel ne? :) Podle toho co pises postupujes spravne, pokud si se nedival sem, tak mrkni a zkus pouzit prilozene caby, snad ti to pomuze. Jinak do ExtROMky nesmis davat Caby aplikaci, ktere po nainstalovani spousteji nejaky dalsi proces (typicky Wisbar, iLauncher, PocketBreeze), jinak ti to pri instalaci cabu zatuhne...
gummi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 25, 2007 0:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gummi »

no jasne myslel sem extRomku, no na ty caby sem se uz dival, pouzil sem je, hodil sem je I do ExtRomky ale nejde, zadnou aplikaci spoustejici dalsi wizard sem tam nedal..hmm tak nevim
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je nejake divne. A zkousel si tuhle moji extRomku? Jsou tam jen zakladni aplikace a tweakovaci caby, ale tak jak je tam dana funguje uplne v pohode...
gummi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 25, 2007 0:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gummi »

Pak je potreba upravit soubor config.txt (resp. u ext romky od imatu soubor config.txt chybi), proto soubory nahrat tim co jsem ti prilozil (autorun.exe a config.txt).....

tak trochu tu vetu nechapu :oops: asi delam chybu tady v te casti.... stahl sem totoiz cos tam prilozil a to sem hodil do ExtRomky, to bude asi ta chyba,ze? zrejme se to musi jeste nejak upravit....
gummi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 25, 2007 0:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gummi »

Nezkousel sem tvoji extRomku, nainstalil sem tu original i-mate a tu sem upravoval...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

ja sem taky u svy extRom vychazel z te puvodni od I-Mate, a podle zde poposaneho postupu vse funguje zcela korektne
gummi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 25, 2007 0:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gummi »

hmmm te divne, urcite delam neco blble, lae co to teda fakt nevim... no tak to budu muset zkouset. Fakt je ten ze pokud udelam HR tak se to sice korektne nespusti a nenaistaluje ale extRom zustane promazana jak sem ji promazal a zustanou tam i ty cab.y takze chyba bude asi v tom spoustecim autorunu....
husaberg
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 01, 2007 10:34
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od husaberg »

ahoj bude mi tahle romka valit na MDA Compakt III??Pokud ne kde stáhnu romku pro mě určenou díky moc
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

mrkni na ftp.xda-developers.com
heslo: xda
jmeni: xda
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uz sem ti na ICQ asi 3x vysvetloval ze nebude. Pro kazde zarizeni je potreba pouzivat primo ROM, ktera je pro nej navrzena.

Ohledne flashovani MDA Compacta III: (na icq si mi psal, ze mas MDA III, coz je uplne neco jineho nez Compact III), takze sve zarizeni radeji upresni, at ti nedavam linky na neco uplne jinyho...
husaberg
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 01, 2007 10:34
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od husaberg »

Ok zakoupil jsem stroj od T-mobile MDA compakt III. Ale myslel jsem že když je výrobce HTC tak by ta rom mohla frčet když je pojmenovaná HTC univerzal.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

HTC Universal je název zařízení od HTC, neznačí to, že je to "univerzální" ROMka na cokoliv.
husaberg
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 01, 2007 10:34
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od husaberg »

aha a prosím o radu jak je to na tom servru ftp://ftp.xda-developers.com/ pod jakou značkou na té hlavní stránce se bude nacházet ta romka kterou já potřebuji

Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uz sem ti to psal do jineho topicu. Tam taky pokracuj se svymi dotazy, tahle diskuze je o ROM pro Universala!
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

ROM 1.90.94 Universal kde sehnat..xda devel...uz neni

Příspěvek od pretorian »

prosim o radu kde muzu sehnat ROM 1.90.94 Universal kde sehnat..xda devel...uz neni
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Mrkni se jeste zda neni na buzzdevu (buzzdev.net), pripadne sem ji nasel na ruskym serveru www.romupdate.com (u obou je vyzadovana registrace)
pussyholy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:19
Bydliště: BRNO

Mam I-MATE s ROM ver.1.31.79WWE,

Příspěvek od pussyholy »

Dobry den,mam dotaz-nemam vl.PC & od prirody jsem spis smolar&tak hledam v Brne,ci v CR nekoho,kdo by mi za poplatek
prehral ROM na vami zminovanou novejsi.Byla mi doporucena fi.GSMobile,myslite,ze jim to mohu sverit,nebo je primo v Brne nekdo,kdo ma takove zkusenosti jako mate vy?
S diky za odpoved
A.Blazek
mail: [email protected]
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Příspěvek od p.a.Ť.o »

na to se vykašli- ještě by za to chtěli prachy. napiš kdy máš čas, určitě se najde někdo, kdo ti to tady pomůže flašnout a není problém to za pár minut spáchat 8)
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti