HD2: ROM 1.48 oficiálně

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Matta
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Mon Dec 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Location: Hradec Králové

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Matta »

Velice jednoduše,tapni nahoře na start,otevřou se programy a dole vlevo je lock,nebo zamknout,
zamkneš a už to chodí.Netuším zda bug nebo "vlastnost" :P
blackgeorge
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Dec 24, 2009 23:45
Zařízení: HTC HD2

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by blackgeorge »

Noto je sice hezké, ale před tím tam bylo takové hezké posuvné tlačítko přes tapetu, co se muselo posunout na bok a to zmizelo...
Matta
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Mon Dec 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Location: Hradec Králové

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Matta »

Tímhle zamknutím obnovíš i funkci zamykání s "hezkým posunovacím tlačítkem"
blackgeorge
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Dec 24, 2009 23:45
Zařízení: HTC HD2

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by blackgeorge »

No právě, že se to neobnovilo..., je tam teď hnusná šedá obrazovka s nápisem "...klepněte na tlačítko odemknout" a displej přitom zůstane svítit na plno..., chtěl bych to nějak ošéfovat v tomto stavu, protože znova flashnout a celý den obnovovat desítky přidaných programů a vyzvánění se mi nechce...
Matta
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Mon Dec 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Location: Hradec Králové

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Matta »

Zkus soft reset,víc mně nenapadá.
Ladím už víc jak čtrnáct dní,když už skoro bylo,flešnul jsem novou romku a jedu znova.
I když pravda,napodruhé znovu a lépe ;-)
Jinak velká spokojenost,i takový ptákoviny,jako nesvítící hard tlačítka už makaj,pomalu
bude hotovo.
Pak zas nová ROMka,a jede se dál.To musí bavit,pokud to někomu vadí,maj dost founů,kde nezměníš
ani ikonu operátora. :tlem:
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by icepoint »

to Vegan _: psal jsi toto :

* Ohlásit tento příspěvek
* Odpovědět s citací

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvekod Vegan » pát pro 04, 2009 10:28
Mam takovej malej postreh. Kdyz my na puvodni romce *143* Prisla kratka sms mohl jsem si ji precit primo v sense jen tim, ze jsem najel na panel zpravy kde se obevil jeji nahled po setrvani zde se oznacila jako prectena to v *148* nejako nejde :-/ musim vzdy na sms kliknout a vlizt do toho jejich spesl rozhrani aby se precetla ( coz me dost prudi pac my chodi stavove sms z monitoringu a s takovou se brzo uklikam ). Nejakej napad jak to vyresit ?

A dotaz #2 v BsB tweak 1.0 byla polozka "SMS Sent Notif." Ktera se mi na nove romce z 1.2 verze vyparila coz jsem zkousel naistallovanim verze 1.0 kde to sice je, ale na nove romce to nic nedela :-/ Nejaky napad jak to zapnout ?

Posledni vec kterou si vubec nedokazi vysvetlit neminim resit jen se o ni zminim :) na romce *143* kdyz jsme byl doma se mi pocasi zobrazovalo s nazvem vesnice kde bydlim ( prijemne me to prekvapilo ) nic mene romka *148* uz umi jen nejblizsi mesta........ zvlastni.

Edit: jinak je nova rom opravdu rychlejsi
Edit2: Tak otvirani emailu s prilohami jez jsou ulozene na karte se take subektyvne zpomalilo a nebo mi to prijde pomale pac ostatni emaily se otviraji rychleji nez drive :D.


Tak se tedy ptám, je problém s sms nebo emailovými zprávami??
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Vegan »

Sry ze reaguji az ted.

Pokud jsme to napsal takto tak se omlouvam nejak jsem si to asi spletl kazdopadne pravda je ze to plati pro emaily.
Jeste jednou se omlouvam za svuj omyl.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by icepoint »

to Vegan :ok, díky, pořád upgrade zvažuju, maily mi blbnou, asi se budu muset poptat nebo založit vlákno a to počasí- místní místo by mně trochu taky mrzelo, vydržím s nervem- to se s novou Rom utřepe
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Vegan »

to pocasi funguje tam kde kde misto neni s diakrytykou. Me to tedy blbne jak v Ceske lipe tak v Ceske Kamenici tak i ve Stepanove u Olomouce.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 310
Joined: Tue Jan 17, 2006 8:28
Contact:

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by anawarr »

prostějov-držovice naprosto bez problémů 1.48 od vodafone
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Thu Nov 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Location: Moravska placka (Hana)

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Vegan »

Tak pak uz nevim no :-( proste pocasi obcas funguje divne a tam kde se misto v 1.43 v pohode nacetlo tak v 1.48 to dela trabl.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Pepa 3 »

Dobrý večer, rád bych se zeptal na zkušenosti s příjmem rádia,myslím porovnání citlivosti s jakýmkoliv jiným přjímačem.Děkuji
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 381
Joined: Mon Dec 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by icepoint »

Milý Pepo 3. Kvalita FM rádia je úměrná kvalitě antény- sluchátková šnůra, kvalitě procesoru- zvukového v HD2 a kvalitě sluchátek. Lze lehce pomoci pomocí B&B Tweak nebo někde je odkaz na wmmanii- hledej, nebo pomocí lepší antény resp. sluchátek.. Jinak toto vlákno není o FM rádiu! Highendový FM přijímač z HD nikdy nebude, na občasné vyplnění nudných chvil v čekárně u doktora to však postačí- alespoň mně.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 27, 2009 19:11) --

to Vegan : no počasí včera i s původ. Rom blblo- tím nemyslím už otřepané české vymazat- to taky, ale byl jsem v Kopřivnici a psalo to Příbor- sousední město. Kopřivnice je a byla s diakritikou, Příbor byl bez. Tak nevím, asi tu novou ROm taky zkusím. A nikdo nenapsal. Je v češtině stále vymazat, přívalové deště a pod v nové ROm a CZ od sunnysoftu?
buck
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Sun Dec 27, 2009 20:19
Zařízení: IPHONE 3GS

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by buck »

Čeština do HD2 se dá stáhnou ze Sunnysofu u té mám zkušenost, že nefunguje instalátor. Na jakémkoliv počítači co jsem zkoušel samá chyba. Tak jsem svépomocí rozpakoval ten balík a vytáhnul z něj přímo instalaci češtiny. Pro správnou funkci je potřeba poslední verze ROM. zase lze stáhnout na http://www.sunnysoft.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (je to verze 1.48.479.1). Češtinu stahujte zde: http://rapidshare.com/files/326674906/c ... .479.1.zip" onclick="window.open(this.href);return false; .
1. rozbalit na disk PC
2. Soubory *.cab nakopírovat na paměťovou kartu telefonu.
3. Průzkumníkem najet na soubory a postupně naistalovat (spustit) Hotfix, pak htc_leo..._1 a pak 2 (instaloval jsem vše přímo do zařízení)
4. vypnout, zapnout telefon
5. při startu se objeví vlaječky, vybrat češtinu a tradá, jedete kompletně v češtině. Akorát po hard resetu se čeština opět ztratí.
Na to by pak platilo zakomponování češtiny přímo do ROM (za nějakou dobu prý měla být.)

Snad to i někomu pomůže.
Buck
User avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 159
Joined: Sat Nov 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

HD2: ROM 1.48 oficiálně

Post by Lupik »

Dobrý den, po nainstalovaní rom a češtiny od sunnysoftu (1.48) mi telefon jede na +-50 procent. Je to normlaní když u 1.43 mi jel na +-42 procent? Jinak vše jsem stahoval z http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Děkuji
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests