Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Daidalos »

Ano tak na tohle téma tady bylo hodně hádek :-D .Ceny aplikací pro WM prostě například pro studenta ideální nejsou a já doufám ,že tady ta aplikace to změní.Já bych klidně 100kč za dobrou aplikaci dal,ale jakmile je dražší je otázkou zda-li se to vůbec vyplatí...ale myslím,že MS se inspiroval v Applu je nepopřitelné a snad udělal dobře. To ukáže čas :-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

ja myslímže se v aplle inspirovali každopadně.....a to je dobře...apple vi jak na to....

třeba aplikace IM+ v app store je pro mě 7.99 liber (cca 220 korun)...a verze pro WM stoji na strankach vyrobce 39.99 dolaru..(cca 680 korun)...je to uplně ten samy program.....a rozdil ten cen je tristni.....

tak doufam že marketplace to trochu napravi...
davemann
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob čer 06, 2009 2:36
Zařízení: htc touch diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od davemann »

ahoj .. mam pro vas zpravu ohledne ubdate .. na oficialnich strankach uz je pripraveny manual se vzhledem wm6.5

http://www.htc.com/europe/faq_detail.as ... 249&act=um" onclick="window.open(this.href);return false;

rekl bych ze neni moc neaka zmena .. akorat torsicku jinaci skin beru to 100% jak to bude vipadat
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Standa »

element332: naprostý souhlas právě s cenou aplikace IM+. To je důvod, proč tento soft ignoruju.
Ale nesouhlasím s tvým aktuálním podpisem ;-). Nebýt lidí kteří si nestěžují, tak by ovečky stále považovaly za "top" zařízení se středně velkými displeji do 3.6" WVGA, bez jacku 3.5, bez stavových diod, bez diod pro foťák, a s procesorem který nestačí nato, co zvládal už starý MDA Compact. Takže pokud jde o mě, stěžovat si budu.
P.S. iPhone je výborné zařízení, ale WM má přeci jen trochu jiné zaměření.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

to standa.

a ty myslíš že si tady stěžuješ něco změní....že lidi z HTC taky chodi na smartmanii.? a pro tebe je 3.6 palce STŘEDNĚ VELKÝ.? muj podpisje myslen tak že me s+r+u lidi co tady stravi cele dny remcaním nad tim jaky je iPhone špina a hruza.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od tslany »

Tak proč si ho nekoupíš? Proč máš tak šeredně pomalý systém který se nedá ovládat prstem? Kdyby lidstvo uvažovalo takhle, tak tento rok bysme nejspíš neslavili 20. výročí revoluce.

4 Standa: S Compactem si položil laťku trochu vysoko, vzpomínáš si na ten benchmark Compact vs. Flame? :-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

to tslany

to bylo ne mě.? to snad nemysliš važně o co ti vubec jde.? Ja nechci iPhone je todobrý telefon ale ja jsem nadmiru spokojeny se svym Touch Pro2.

Jen mi vadi že v posledním roce se stu nemele o ničem jinem furt jenom iPhone tohle..tamto.

je mi s toho špatně. jirka by to mel zakazat.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Standa »

element332: Víš co říkali před nějakou dobou přímo lidi z HTC? Že tyhle vymoženosti (co jsem jmenoval) nikdo nechce, proto je tam nedávají. Pak taky můžeš po všech serverech na světě číst kritiku výkonu současných pda (nebudu jmenovat některé české, které jsou pos*ané ze všeho co HTC vyrobí), a dost se toho dočteš i v diskuzích po světě. A co tu najednou máme? HTC Leo, například... proč asi, když většinu jeho vlastností "nikdo nechce"? ;-)

Chápu že třeba tobě stačí Touch Pro 2 nebo Touch HD a víc nepotřebují. Ale jsou lidé, kteří chtějí víc. To, na co jsou zvyklí ze starších zařízení. A jediné zařízení od roku 2007 které není "olhané" je právě HTC Leo. V kategorii touch, ovšem.

A kdybys opravdu s+r+l na lidi co tráví remcáním, tak si to ani nedáváš do podpisu.

tslany: jo. Šlo mi o srovnání tehdejší střední třídy a dnešního "high-endu" :-)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

standa...

a co tvuj uni umi co moje touch pro2 neumi..? oba mam ted doma zapnute pred sebou a nic nevidim...
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od HTCKlorec »

Pani, nehadajte sa a radsej si pozrite toto:
davemann píše:ahoj .. mam pro vas zpravu ohledne ubdate .. na oficialnich strankach uz je pripraveny manual se vzhledem wm6.5
http://www.htc.com/europe/faq_detail.as ... 249&act=um" onclick="window.open(this.href);return false;
rekl bych ze neni moc neaka zmena .. akorat torsicku jinaci skin beru to 100% jak to bude vipadat
Vyzera to celkom zaujimavo, paci sa mi modry skin TF3D, zmena z cierneho tomu prospela, aj ked niekde to posobi dost "vyblito". Co si myslite vy?
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od niky79 »

Hm, cekal jsem manillu 2.5, ktera bude mit oblibene programy primo na Today :(

Tady sice pribyly nejake nove zalozky (TV, oblibene programy atd.), ale cekal jsem vice... :(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Jiří Hrma »

davemann,HTCKlorec...: Je naprostá blbina vycházet z WM6.5 manuálu, který je pro Telstru v USA (jiný na webu HTC k WM6.5 zatím není). V Evropě to TouchFLO bude mít jiné záložky i jinou barvu (tu klasickou), protože zrovna Telstra má zařízení dost customizované, takže si raději počkejte na zítřejší premiéru.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od HTCKlorec »

Aha prepac, tu Telstru som prehliadol.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Standa »

element332 píše:a co tvuj uni umi co moje touch pro2 neumi..? oba mam ted doma zapnute pred sebou a nic nevidim...
Universal má v režimu portrait o dost širší displej, což je pro mě důležité kvůli velikosti prvků (Leo je zatím jediný s TG01, které dokázaly nabídnout dostatečnou šířku LCD ve spojení s WVGA) a celkovému luxusu a pohodlí, má podsvětlující diodu pro foťák, dobře viditelné stavové ledky a jack 3.5, má dpad, nemusím zdlouhavě konvertovat klasické video DivX 30min./350MB do jiných formátů, aby jelo plynule. Jako výhoda TP2 by se dalo dodat GPS, ale po několikaměsíčních zkušenostech s Touch HD a Xperií, tenhle čipset Qualcomm radši oželím a nechám si externí GPS.
TP2 má samozřejmě lepší foťák a více ramky, ale bylo by smutné kdyby aspoň něco o 4 roky novější telefon neměl.

Jen dodám, že se nechci hádat, uvedl jsem jen mé čistě subjektivní požadavky, které mi TP2 nesplní. Ty máš samozřejmě jiné a proto ti TP2 stačí a buď s ním spokojen.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od IkE Blaster »

Standa: TG01 má 4,1'', to už takový rozdíl není... Tam by mne ale nejvíc odrazovala (vlastně odrazuje) téměř nulová podpora, jak od Toshiby, tak od vývojářů ROMek :)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od niky79 »

"nemusím zdlouhavě konvertovat klasické video DivX 30min./350MB do jiných formátů, aby jelo plynule"

To snad nekdo dela? Ono to na TP2 nejede? Me na diamondu klasicke 700 MB divX fici bez problemu.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od jerry_stolarik »

to standa.

taky jsem se nechtěl hadat..většinou se do diskuzí moc nezapojuji.. chodim sem skoro denně už tak 3 roky..a přitom mam jen cca 40 přispěvků. prostě mě mrzí místo aby se tady bavilo o něčem konstruktivním tak se tady lidi porad dohaduji o vselijakych blbostech.

tak ted mam UNIHO a TP2 vedle sebe a display je v lanscape širší tak o pul cm..a TP2 ma zase vyšší tak o 1 mm.to je pravda..aleprijdemi tocelkem zanedbatelny rozdil....diody mam taky...fotak na uni bych ani moc nezminoval..ma sice přisvětlovaci diodu ale co si budem nalhavat..fotky pořízené za šera z uniho vypadají otřesně...dioda nedioada...dokud se na mobily montovat stejne blesky jako nafotaky tak nema moc cenu fotit jindy nez za optimalniho svetla. jj D-Pad..když jsem přešel z uniho na TP2 pořád mi sklouzaval prst hledajice d-pad..ale popar dnech jsem si totalně zvykl..už mi to aninepřijde..ovladam prstem..stylus jsem ještě nevytah..a to mam vypnute touch flo..jj 3.5 mm jack je plus o tom žadna..použivam A2DP sluchatka tak mi to je jedno..a video....nevim jake přesně video si pouštíš na mobilu....ale ja jakykoli flm mam pro pc..hodim na kartu a koukam na mobilu bez sebemenších problemu.bez konvertovani..mužu říct že ted mam animovane star wars clone wars serial..a na TP2 to vypada užasně....všechny ty barvy...nadhera....

vice mene mi to prijde dost nastejno...rozhodne jsem taky nebyl zastancem mizeni tlacitek a dpadu...ale po mesici s TP2 uz mi to vubec neprijde....vlastně bych nikdy uniho neviměnil....už mi ale vadila mala ramka 64 mb už je malo....j
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od tslany »

4 IkE: Teď si mě fakt naštval, už ti žádnou ROMku nepošlu :tlem:

4 niky79: On je rozdíl v bitrate mezi 350MB/30min a 700MB/2hod :wink:
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od Aspire »

Jsem uplne slepej a nemuze na strance windowsmarketplace.com najit program, ktery Jirka zminoval.


Edit: dekuji killerGBU za navedeni na XDA
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Windows Mobile 6.5 klepe na dveře: Premiéra už zítra

Příspěvek od niky79 »

tslany píše:4 niky79: On je rozdíl v bitrate mezi 350MB/30min a 700MB/2hod :wink:
O to prece nejde. Jde to, ze nechapu, proc by to nekdo mel konvertovat.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti