Page 19 of 38
Re: Homescreen
Posted: Sun Aug 03, 2008 11:29
by kissman
romčo wrote:Mám otázku: neviete niekto, ako by som docielil namapovanie hardwaroveho tlačítka, aby sa mi po jeho stlačení spustilo VYTVORIT NOVU SPRAVU.
jasne ze vime

) v key 112/113 nebo zastupce a pak namapovat pres programek.... zastupce takto v notepadu
Code: Select all
49#"\Windows\tmail.exe" -service "SMS" -to ""-body""
a ulozit jako "cokoli.lnk" mno a pak uz se smerovat na toho zatupce...

a jestli to chces na HW button ciste res registry tak HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\113 popr. 112 ;)
Prepáč...
Posted: Sun Aug 03, 2008 11:35
by romčo
Ale to je na mňa zložité...nepochopil som nič z toho, čo si napísal...
Posted: Sun Aug 03, 2008 11:57
by kissman
ok, tak polopate

pokud chces vytvorit novou sms pomoci jedineho stisku popr. spusteni programu, musis spustit aplikaci ktera zpravy obstarava i s nejakymi parametry, ktere reknou one aplikaci ze se jedna o SMS zpravu, a ze se ma spustit s formularem pro novou zpravu... aplikace co obstarava zpravy se v drtive vetsine pripadu jemnuje "tmail.exe" a je umistena ve slozce \Windows , ted k tmail.exe pribalis ony parametry ktere reknou co ma tmail delat tzn.
-service "SMS" = ze se jedna o SMS
-to "" = bez prijemce
-body"" = a bez textu. Mno ted to staci na sebe nabalit a nekam to ulozit. Jsou tri moznosti...
1) vytvorit zastupce v menu start, coz je obycjeny textovy soubor ulozeny skoncovkou TXT a s obsahem ktery mu rika kam ma odkazovat. Tento se pak spousti a lze ho umistit kamkoli, do programu, do startu, nebo jen tak na kartu. Taky na nej muzeme odkazat z nejake aplikace ktera obstarava premapovani tlacitek, napr. AEButtons atp. Obsah toho souboru je takovyto:
Code: Select all
49#"\Windows\tmail.exe" -service "SMS" -to ""-body""
2) vytvorit pro danou HW klavesu v registru dany klic s danou hodnotou jejiz obsahem bude prave onen prikaz (slozitejsi zpusob, kazdopadne po prohledani fora lze zde najit postup jak namapovat HW klavesy v registru - pro leve a prave softkeys to jsou klice
HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\113 a
HKCU\Software\Microsoft\Home\keys\112
3) splasit programek ktery toto vse udela za tebe

Posted: Fri Aug 08, 2008 11:00
by oLDo
Vedel by mi niekto poradit today plugin na pocasie, ktory dokaze zobrazit aj pocasie pre slovenske mesta a to nie len pre bratislavu a kosice. Presnejsie sa mi jedna o Prievidzu. uz som par programov skusil ale ani v jednom my city nebolo.
skusal som: SPB weather, Today Weather, WeatherPanel
Posted: Sun Aug 24, 2008 10:36
by nofxsak
tak jsem se inspiroval diamondem...
throtle launcher, posledni verze neni tak hladova a jede nadherne svizne
nejlepsi na nem je ze si na jakekoliv okno muzete nastavit jakykoliv today plug-in ktery mate k dispozici (takze treba na pocasi pouzivam weather panel s manila skinem)

Posted: Thu Aug 28, 2008 9:56
by nofxsak
tak netrvalo dlouho a zase jsem měnil.
widgety si nemůžu vynachválit

Posted: Thu Aug 28, 2008 16:12
by kissman
moje aktualni dokonalost... uz jen doplnit today wifi/bt plugin + mesicni prehleda kalendare a mam hotovo
btw. omnia UI je opravdu k nicemu

nic dobreho pro praci...
/edit: juchuchuuu doreseno k dokonalosti ;)

Posted: Thu Aug 28, 2008 20:33
by Kamil Pulicar
Po delší době teké přidám své aktuální témátko. Nic extra.

Posted: Thu Aug 28, 2008 21:12
by foggy
kissmas: co jsi pridal pod ten htc home?
Posted: Thu Aug 28, 2008 21:20
by kissman
battery status
Posted: Fri Aug 29, 2008 7:41
by tslany
4kapu: 3 měřiče baterky??? proboha naco???

Posted: Fri Aug 29, 2008 8:37
by jacek
k batery statusu lze dohrát jazyk český, čili mám ho krásné češtině

Posted: Fri Aug 29, 2008 11:55
by foggy
kissmas: posli mi prosim ten skin na battery status
Posted: Sun Aug 31, 2008 17:30
by tslany
tak sem si trochu hrál, ale pořád nemůžu přijít tomu TouchLOL 3D na chuť...

Posted: Sun Aug 31, 2008 18:04
by oLDo
HTC S310 s WM6 a plus je nahodeny SmartToolkit ..bez toho programu si neviem predstavit smartphone

(captured-1.png)
HTC Touch Cruise - Wisbar Advance, Spb PocketPlus, Spb Diary, v zalozkach PocketPlus( Spb GPRS Monitor, BatteryStatus ) (screen001.png)
today
Posted: Tue Sep 02, 2008 17:48
by Crozz
prozatím

Posted: Wed Sep 03, 2008 18:12
by Kamil Pulicar
Tak konečně jsem našel přesně to co jsem 3 roky hledal.

)
Ty hodiny mě naštvaly, skazily mi screen.
Posted: Wed Sep 03, 2008 19:39
by oLDo
kapu: prosim ta akym pluginom si tam nahodil tie digitky a datum s dnom? hned ten prvy na HS.
(uz som to tu raz spominal ze by nebolo odveci keby kazdy hodil zoznam pluginov ktore je na HS vidiet ..ale ja radsej nic

)
Posted: Wed Sep 03, 2008 19:47
by Kamil Pulicar
Velké hodiny: Samsung time (freeware)
Počasí: SPB Weather (komerční)
Ikonky: SBSH iLauncher (komerční)
Posted: Wed Sep 03, 2008 20:38
by oLDo
v poslednom case kukam ze samsungove pluginy su very good. nedavno som kukal samsung widgets ..len skoda ze sa mi nikde nepodarilo zohnat nejaku instalacku toho. nuz asi neviem hladat na xda.