Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Fri Sep 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by shicola »

Ne vodou ani vlhkostí ti určitě nebylo, displej byl čistý a suchý, vliv na to měla ta nabíječka. Tuším že tu někdo řešil něco podobného v držáku v autě při navigování, ale nemůžu to dohledat.
nofu
smartguru
smartguru
Posts: 701
Joined: Tue Oct 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by nofu »

To se ale řešilo v souvislosti s bezdrátovou nabíječkou, tam ale bude příčina jiná. Zkus jinou nabíječku, tahle bude asi špatná.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 146
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Location: Brno
Contact:

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by Scaladek »

Tenhle nabíječkový problém už je tu hodně dlouho. Např. s Lumií 710 mi blbla nabíječka origo z balení, nabíječka od jiné Lumie 710, i od Lumie 920, ale třeba microUSB nabíječka od Samsungu ne... :tlem: Projevovalo se to tak, že nejprve si displej začal sám poskakovat nahoru a dolů (lockscreen, homescreen, seznam aplikací) a následně nešel telefon vůbec ovládat, protože nesnímal doteky na displeji...
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Fri Sep 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by shicola »

Jo to je přesně ono, když jsem včera zkoušel nabíječku od mé Omnie 7, tak to nedělalo, jen s tou origo Nokiáckou byl problém. A chování jak popisuješ, občas to i samo poskakovalo a touch jakoby byl posunutý vůči displeji.
tascert
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Sun Apr 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by tascert »

Potvrzuji stejné problémy: nabíječka z balení telefonu - v pohodě, nabíječka SAMSUNG do auta - v pohodě, nabíječka do sítě NOKIA - nepoužitelné. Z toho mi vyplývá, že vada je v nabíječce.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Fri Sep 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by shicola »

Mě blbne ta z krabičky od telefonu. No nic, budu ji používat se svou Omnií a manželka si vezme tu moji.
shicola
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Fri Sep 30, 2011 7:54
Zařízení: Lumia 930

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by shicola »

Tak jsem nabíjel svoji Omnii nabíječkou od Lumie a .... taky začal blbnout touch ! Pokud jsem Omnii chytnul do ruky, touch fungoval, pokud jen ležela na stole a byla připojená k nabíječce, tak touch nešel. Omnie má hliníkové tělo. Takže můj závěr je ten, že Lumie má na prd nabíječku a ta blbne i s jinými telefony, jde z ní nějaké rušení, které zmizí, pokud telefon uzemním (přes své tělo). Má smysl reklamovat nabíječku ? Podle mě asi ne...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by tslany »

Mě začala Lumie dělat ghost touches při připojení na nabíječku nedávno. V nejbližší době půjde na reklamaci, spolu s extrémě rychle vybíjející se baterií a pruhem při náhledu fotoaparátu za snížených světelných podmínek.
bububu000
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Mon Oct 28, 2013 16:12
Zařízení: Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by bububu000 »

Prosím poraďte.Chci si koupit aplikaci ve W Store,ale bohužel mi to stále vyhazuje chybu,neplacené aplikace stahuji no prblm,ale placené nejdou.Operátor Mobil.cz
User avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1099
Joined: Tue Feb 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by Cheetah007 »

Když jsem měl lumii 520 ten samý problém, v tématu najdeš i screeny, nebo si projdi v mém profilu příspěvky to najdeš tak čtvrt roku nazpět, objevilo se TM platba (s pravých předplacenek od TM to jde stejně jako VF O2 nevím) ještě jeden scren a pak chyba, mobil cz to nepodporuje, resp to mají bloklý.

Doporučím ti to co jsem udělal já, kup si nějakou předplacenku VF na internet snad se to jmenuje nastálo pročti obal, zavolej na infolinku a řekni že chceš povolit nákupy na apple a wp store, budou vědět oč jde a zároven ti povolí i posílání DMS a těch za xx korun, včetně volání na 906xxxxx stovkové linky, pakto půjde.
Tuším že se pak musíš přihlásit do VF samooblusha, tam to ještě zkontrolovat a v mobilu založit peněženku to najdeš, pak můžeš kupovat co je libo a na mail ti přijde potvrzení s čísem transkakce a cenou
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by tslany »

Hlásím duplikování fotek při použití Nokia Camera a jejím následném pádu způsobené prý pamětí. Děje se tak ještě někomu? Nikdy jindy jsem se s tímto nesetkal. Jdu odinstalovat aplikaci, zformátovat kartu v telefonu, nakopírovat zpět, a doufám, že již bude klid.
salam00n
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Sat Jan 12, 2013 23:07
Zařízení: WindowsPhone

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by salam00n »

ahoj,tak som sa rozhodol kupit lumiu 620,kedze to kupujem mimo pausal,a teraz je za nejakych +-180eur... vychadza mi to vcelku ako najvhodnejsi kandidat.je mensia,ma vymenitelnu bateriu chcem sa opytat,je niekde nejaky list kompatibilnych kariet,pretoze sa stalo ze nejake karty niektore telefony neberu a podobne... chcel by som k nej zobrat Kingston Micro SDHC 16GB Class 10. a este by ma zaujimali 2 veci z realneho pouzivania telefonu.... 1.ako je na tom cierna matna verzia ak niekto ma,v recenziach sa stazuju,ze sa lahko zaspini...a leskle kryty nechcem. 2.aka je vydrz pri normalnom uzivani,tj par telefonatov,sms,a mail notifikacie (bez hier ci pocuvania hudby a nejakeho bezcielneho surfovania na nete na zabitie casu) dakujem za odpovede.
User avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1482
Joined: Mon Feb 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Location: Liberec

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by Daniel Fibikar »

tslany wrote:Hlásím duplikování fotek při použití Nokia Camera a jejím následném pádu způsobené prý pamětí. Děje se tak ještě někomu? Nikdy jindy jsem se s tímto nesetkal. Jdu odinstalovat aplikaci, zformátovat kartu v telefonu, nakopírovat zpět, a doufám, že již bude klid.
Co se duplikování týká, tak s tím problém není, ale je fakt, že Nokia Camera má nějaký memory leak, proto tu a tam spadne, má to být opravené jakmile dorazí Lumia Black update.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by tslany »

Zkusil jsem znovu nainstalovat Nokia Camera, a soubory se opět znásobují. Takže mě zítra čeká zase formát karty, a hledání aplikace, jenž umožňuje natáčet videa s uzamknutým focusem na nekonečno.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Mon Jan 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by FraDiavolo »

Když zapnu Here Maps nebo Here Drive+ tak se aplikace po chvilce sama zavře, nevíte někdo co s tím? Díky
User avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 233
Joined: Tue Jul 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Location: Slovensko

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by ransot »

Neviete mi poradit s tymto: na pohotovostnom displaji mi nechce ukazovat hodiny,len preblikne a nic....
Hektor
nováček
nováček
Posts: 43
Joined: Thu Jan 31, 2013 18:04
Zařízení: Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by Hektor »

FraDiavolo wrote:Když zapnu Here Maps nebo Here Drive+ tak se aplikace po chvilce sama zavře, nevíte někdo co s tím? Díky
jo dělá mi po posledním updatu appky taky :-/
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Mon Jan 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by FraDiavolo »

Dík za odpověď, aspoň vidim, že nejsem sám. Snad přijde brzo update.
mates1
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Fri Nov 15, 2013 8:35
Zařízení: nokia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by mates1 »

Zdravím, přecházím z ,,hloupého,, telefonu na ,,chytrý,, a jelikož jsem nechtěla kupovat hned ze začátku drahý telefon, protože nevím, zdali se spolu sžijeme, tak jsem našla lumii 620 z druhé ruky. Kupodivu mě udivilo, že lidi po pár měsících nebo i dnech prodávají své nově zakoupené chytré telefony, myslela jsem, že chytrý telefon, je terno 8-)
Chtěla bych se Vás zeptat, jelikož mám paušál, zdali se dá v té lumii někde nastavit, abych se nemohla připojit na placený net, ale pouze na wi-fi? Bojím se totiž, že jak se s ním budu seznamovat, tak často někam vlezu, kam nechcu a aby pak nepřišla faktura na tisíce korun :tlem: Děkuji za radu :-)
User avatar
mato289
smartguru
smartguru
Posts: 535
Joined: Sat Jun 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Location: Slovakia

Nokia Lumia 620 - Všeobecná diskuse

Post by mato289 »

samozrejme, dá sa to vypnúť úplne :)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests