Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
ROM je oficielni portovana s i8000 , zadnemu velkemu ladeni neverim , oficielni ROM jsem zkousel 3 ruzne a vsechny se stejnym vysledkem , nejlepe vypada nakonec ta 6.5 s i8000 (nakonec HW je shodny) . Zacinam verit ze zadrhel je v pristroji , ne v softwaru .
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
večer zkusím, už se těším, vypada dobre
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/" onclick="window.open(this.href);return false;
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Tak jsem si s tim trochu pohral a je to trochu jinak
Srovnaval jsem to pak uz jen s i8000 (preci jen to je stejny HW takze teoreticky by se to melo lisit jen v nastavenich) , ale nedalo mi to a preskocil jsem na Asuse 565 (ktera lezi jeste ve spodnejsim supliku nezli PROcko
) a dedu TyTNA II .... no a ono uz ten rozdil pak neni tak zrejmy , respektive neni temer zadny . Je to v tom ze i8000 je o "tridu" vys nez veskera ostatni zarizeni
Takze se nejedna o tak velky pruser , nicmene pokud by na tom nekdo zapracoval bylo by to naopak - uplne skvele
Preci jen tu i8000 uz nejaky ten mesic vyuzivam a zvykl jsem si na perfektni vystupy - takze ta "sed" mi pripadne ukrutna ....
-
tompec
- častý přispěvatel

- Posts: 158
- Joined: Thu Sep 24, 2009 18:24
- Zařízení: Iphone 7 128 black
- Location: MS kraj
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Vypadá to zajímavě, ale podle píspěvků to má možná ještě nějaké mouchy, možná bude lepší ještě počkat. BTW je tady na fóru nějaký SROZUMITELNÝ návod v češtině jak flashnout ROM krok po kroku ?
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
tak už ji mám, první poznatky jsou dobré, frčí to rychle, vypadá hezky
další poznatky napíšu po delším osahání.
postup je vcelku jednoduchý, stáhněte a rozbalte archivy odtud:
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/" onclick="window.open(this.href);return false;
pěkný návod je zde (stejný postup jak u i8000):
http://www.modaco.com/content-page/2915 ... e/page/20/" onclick="window.open(this.href);return false;
ve zkratce:
1) nahrajte Samsung Driver, připojte zařízení a synchronizujte s Active Sync či WMDC
2) spusťte Octan
3) zmáčkněte EBoot a vyberte z disku "Eboot_B7610NXXIJ3_HW_70.eb0"
4) zmáčkněte MoviNAND a vyberte z disku "PDA_B7610NXXIJ3_HW_70.MST"
5) Dejte detect, chvilku počkejte, napíše to dva řádky textu....pak vypněte zařízení pomocí OFF tlačítka
6) měl by začít download (pár minut)
vyzkoušeno na Windows Vista...pokud tam je něco špatně tak mě opravte
GL
postup je vcelku jednoduchý, stáhněte a rozbalte archivy odtud:
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... m6-5-roms/" onclick="window.open(this.href);return false;
pěkný návod je zde (stejný postup jak u i8000):
http://www.modaco.com/content-page/2915 ... e/page/20/" onclick="window.open(this.href);return false;
ve zkratce:
1) nahrajte Samsung Driver, připojte zařízení a synchronizujte s Active Sync či WMDC
2) spusťte Octan
3) zmáčkněte EBoot a vyberte z disku "Eboot_B7610NXXIJ3_HW_70.eb0"
4) zmáčkněte MoviNAND a vyberte z disku "PDA_B7610NXXIJ3_HW_70.MST"
5) Dejte detect, chvilku počkejte, napíše to dva řádky textu....pak vypněte zařízení pomocí OFF tlačítka
6) měl by začít download (pár minut)
vyzkoušeno na Windows Vista...pokud tam je něco špatně tak mě opravte
GL
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
je ta rom v cestine? asi ne ale radsi se ptam
-
rybar73
- přispěvatel

- Posts: 134
- Joined: Tue Sep 22, 2009 9:53
- Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
- Location: Kopřivnice
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Jo je tam i cestina ale zatim to porad neni oficialni ROMka. Sem tam se najde bug. Teda jen co jsem se docetl na modacu ja zatim cekam na doladeni 
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
jo je v cz a mnohem rychlejší než wm6.1, žádného bugu jsem si zatím nevšiml..
-
rybar73
- přispěvatel

- Posts: 134
- Joined: Tue Sep 22, 2009 9:53
- Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
- Location: Kopřivnice
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Tak to velice rad slysim
Jak je to s tim fotakem? Nataci opravdu 720 × 480? A nedela ti to ten problem s barevnou hloubkou? Jo a je tam TouchWiz z Pro?
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
touchwiz je podobný, některý položky možná přeházený, ale stejně jsem nepřišel jak ho úplně vypnout, i když se na to zvyknout dá, tak hlavně zprávy mi přijdou divně vyřešený... video je 720x480 
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
pls lidicky linky jsou mrtvy hodte nekdo Reup na rapida diky moc....a dejte to sem na forku budu moc vdecny...
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Respektujte autora:
Note: No mirror(s) please. Thank you.
Note: No mirror(s) please. Thank you.
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
A jak to vypadá s plynulostí natáčeného videa. V 6.1 se mi zdá že se video občas trochu seká.
A co práce se SMS. Je to rychlejší? Teď se mi zdá, že je to strašně zabržděné. Jde nastavit opakované zvonění a taky vyšší hlasitost u SMS.
A co práce se SMS. Je to rychlejší? Teď se mi zdá, že je to strašně zabržděné. Jde nastavit opakované zvonění a taky vyšší hlasitost u SMS.
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
celý systém je rychlejší, znatelně jsem to poznal hlavně u prohlížení fotek, kontaktů... s videem jsem neměl problém před ani po.
u WM6.1 mě blbnul WM budík ale musel jsem to dělat přes aplikaci HODINY, teď je to dobré
opakované vyzvánění jsem nenašel
u WM6.1 mě blbnul WM budík ale musel jsem to dělat přes aplikaci HODINY, teď je to dobré
opakované vyzvánění jsem nenašel
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
V 6.1 je přímo ve windows v nastavení Zvuky a upozorněni u SMS zobrazena možnost Opakovat, ale je šedá takže nejde zaškrtnout.
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
tak zatím jedna věc, při nabíjení kabelem mi nejde zhasnout diplej klasickým bočním tlačítkem...nevíte kde to změnit?
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
nemuzu najit kde se TW vypina na 6.5 :( jinak slapou v poho....jen pls napiste cestu jak to muzu vypnout...diky
-
CJMonty
- nováček

- Posts: 44
- Joined: Tue Oct 13, 2009 12:48
- Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610, LG Optimus Black
- Location: Brno
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
DubyDu wrote:tak zatím jedna věc, při nabíjení kabelem mi nejde zhasnout diplej klasickým bočním tlačítkem...nevíte kde to změnit?
Tohle se mi stava na 6.1 pokud mam nastaveny aby se mi telefon po pripojeni USB kabelu hlasil jako Mass Storage. Pri prepnuti na Active Sync to nedela.
-
HADES
- častý přispěvatel

- Posts: 295
- Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
- Zařízení: Samsung Omnia Pro
- Location: Uherské Hradiště
- Contact:
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Mě to dělá přesně opačně, jako ActiveSync se nechce zhasnout, když ho přepnu na Mass Storage a v systému "vysunu" tak se bez problémů po pár vteřinách od stisknutí tlačítka zamkne a zhasne
-
Daidalos
- smartstar

- Posts: 923
- Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
- Zařízení: Xiaomi Mi4
- Location: Praha
- Contact:
Windows Mobile 6.5 pro Omnii Pro - upgrade, zkušenosti
Takže mám pár otázek 
Neofiko 6.5 ROM.Je stabilní,rychlá vše funguje tak jak má?
Kolik má bonusových aplikací?
Našel jsem tenhle thread
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... try1100512" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale bohužel u něj nejsou žádné screeny,co obsahuje atd,jako tomu je v XDA.
Každopádně co oficiální WM 6.5 už je? Protože na Mobildicku už prodávají OMnii pro s ofic. (ptal jsem se jich na to) Wm 6.5.
Případně porovnání neofic. a ofic. má někdo?
Dost otázek co?

Neofiko 6.5 ROM.Je stabilní,rychlá vše funguje tak jak má?
Kolik má bonusových aplikací?
Našel jsem tenhle thread
http://www.modaco.com/content/b7610-omn ... try1100512" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale bohužel u něj nejsou žádné screeny,co obsahuje atd,jako tomu je v XDA.
Každopádně co oficiální WM 6.5 už je? Protože na Mobildicku už prodávají OMnii pro s ofic. (ptal jsem se jich na to) Wm 6.5.
Případně porovnání neofic. a ofic. má někdo?
Dost otázek co?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest