Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

ty se stale divis, ze jsi jinde dostal BAN? ja tedy ne, kdyz tu stale meles sracky a moralni prujem...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

josefbry : a mal si niekedy predtým smartfon ? alebo android ? lebo tam mas kdejake blaznovstva (volanie na cisla, ci procesy na pozadi s ovela vacsimi právomocami) samozrejme nie so znamymi app ale roznymi fake hrami, klonmi a pod. ale su tam a nikto to neriesi (ostatne v miliarde aplikacii ci kolko sa to celkom slusne skryje) a kym to niekto nahlasi a kym to Google premaze hajajaj... a ano je to uplne bezne a nic nezvycajne - postup je rovnaky ako pri probleme ze ti nieco zerie baterku - aj ked tam nemusi pomoct ani zakazat proces na pozadi... a tieto problemy su ci na desktopoch ci na telefónoch a na vsetkych OS.
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

Stale mam WP a nikdy mi nedělal to co teď. Odesílal a přijímal data, povětšinou OUTLOOK (vím že je to normální) ale NĚJAKÁ appka aby mi pravidelně odesílala 30kB balíčky nějaké specifické firmě ne NEMOHU SLOUŽIT. To se mi opravdu ještě nestalo.
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

Pro všechny mentálně zaostalé jedince, jedince s IQ pod bodem mrazu rekapitulace smluvních podmínek:

Registrací na serveru SMARTmania.cz souhlasíte s následujícím ustanovením
Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony České republiky, Slovenska a celé Evropské Unie nebo platné mezinárodní právo. Stejně tak se zavazujete neodesílat příspěvky, které by urážely ostatní uživatele fóra. Taková činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné.

Výše uvedený text spousta uživatelů nerespektuje, proto v případě sebemenšího náznaku porušení tohoto pravidla budou moderátoři fór ihned rozdávat bany.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

No možno nejaký vývojár app aktualizoval a vložím tam kod - pokiaľ si nic iné neinštaloval. Stáva sa.
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

No to asi jo jen je to dost zarážející. Na telefonu mého syna bylo stáhnuto této firme za mesic 1,03GB a z telefonu me přítelkyně jen 78MB. Proto jsem se ptal protože to určitě není málo a ted nemohu stejně nic resit pac jsem ve Švýcarsku a oni na Čechách. Jen jsem se chtěl dopředu informovat jestli je to něco známého abych až přijedu na Čechy mohl popřípadě řešit a ne hledat.
Takže se nediv že mě vytáčí příspěvky některých mentálně zaostalých přispěvovatelů. A mrzí mne že moderátoři ani nezasáhnou.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

to je dobre ze si to uvedomujes, neb jediny kdo tu urazi a napada jsi ty, a pokud chces operovat tim, ze jsi ve Svycarsku, tak to vysvetluj adminovi, uz jsi nahlasen.... :!:

a kdyz jsiřten chytry a ostatni meninteligentni, mol bys take vedet, ze posledni prispevek se necituje... :)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Josefbry: pokud se podíváš na www firmy, kam to ty data odesílá: http://smilessolutions.ch/neu/" onclick="window.open(this.href);return false; , tak ta firma má smluvního partnera SALT a vyrábí mobilní aplikace, které pravděpodobně používáte. Takže to odesílání nemusí být nic divného. A s Microsoftem to vůbec nemusí nějak souviset... :)
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

to co pise JirkaTom, to je presne to co jsem psal, je potreba hledat a premyslet... a nejen druhe urazet a cekat kdo mi co poradi...
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

JirkaTom píše:Josefbry: pokud se podíváš na www firmy, kam to ty data odesílá: http://smilessolutions.ch/neu/" onclick="window.open(this.href);return false; , tak ta firma má smluvního partnera SALT a vyrábí mobilní aplikace, které pravděpodobně používáte. Takže to odesílání nemusí být nic divného. A s Microsoftem to vůbec nemusí nějak souviset... :)
No divného. Já nevím ale mě to přijde divné že každou chvilku z mého telefonu odejde balíček dat s bůh ví čím. Jo a k telefonu jo to jo je to smluvní firma ale oba dva telefony jsou kupovány v obchodě ne u poskytovatele služeb. Tudíž bych chápal že poskytovatelé služeb mají ve svém BRANDOVANÉM TELEFONU NĚJAKEJ TEN ŠPINAVEJ SOFT. Ale tyto jsou kupovány v e-shopu s elektronikou. Takže si zase nemyslím že by síť poskytovatelů měla takový dosah nainstalovat si aplikace na nebrandovaný telefony.
NEBO??
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

@josefbry
Velkohubé arogantní urážeče tu rádi nemáme, takže se začni chovat slušně, přestaň citovat předchozí příspěvky nebo jdi jinam.

Doporučím udělat factory reset a pak aplikace instalovat po jedné a postupně testovat, která to dělá...

Edit: i v e-shopu můžeš koupit brandovaný telefon
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od SmetyCZ »

Doporučuji přidat dávkování.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Slav vysadil léky a založil další účet?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

Mel by ses cikolado opravdu lecit, opravdu jsi dost mimo a to nejen svym chovanim... Uz jen ten dotaz a neumetelstvi si sam najit odpovedi a neumet si poradit nasvedcuje tomu, ze neco neni v poradku.... A pokud nevis s cim pak je to smutne... Nicmene nehodnot druhe kdyz vubec netusis a tusit ani nemuzes...
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

Za co tě vlastně zabanovali na tom fóru, o kterém jsi mluvil?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od qwerty »

evidentne nafuknuta prihoda so zamerom hejtovat. Ale aspon sa tu rozprudila diskusia trochu.
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

hravec-x píše:Mel by ses cikolado opravdu lecit, opravdu jsi dost mimo a to nejen svym chovanim... Uz jen ten dotaz a neumetelstvi si sam najit odpovedi a neumet si poradit nasvedcuje tomu, ze neco neni v poradku.... A pokud nevis s cim pak je to smutne... Nicmene nehodnot druhe kdyz vubec netusis a tusit ani nemuzes...

Aha. Mistr ALLMIGHTY ten ví všechno. Tak to seš unikát na světě. Já se nestydím za to že něco nevím. To víš já pracuji a tudíž nemám čas celý den sedět před počítačem popřípadě telefonem z brýličkami na očích a přes net machrovat na druhý. A ještě něco najdi když mě furt někam odkazuješ ať si to najdu. ZKUS SI TY TAKÉ NAJÍT CO JE SMYSLEM FÓRA můžeš i v Němčině rád ti to přeložím.
Když seš tak ohromně inteligentní a chytrý tak mám pro tebe návrh. Pojďme hodit komunikaci někam naživo. Už se těším až mi do očí budeš říkat že melu sračky.
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

Tade píše:Za co tě vlastně zabanovali na tom fóru, o kterém jsi mluvil?

Sent from mTalk
Za to same co se děje zde. Zeptal jsem se na otázku a očekával odpověď, nic víc nic míň.
Toto není k tobě - nevím co je těžkého na tom pochopit. Někdo se zeptá na něco co neví, je úplně jedno na co. Pokud se mi to zdá jako SRAČKA tak na to prostě neodpovím. A dám příležitost odpovědět těm co odpovědět chtějí a nebo nechám otázku nezodpovězenou.
Spousta z nás je tu rodiči a mají děti, jak by se jim líbilo, kdyby učitel jejich dítěte odpověděl na otázku že to jsou sračky??? Všichni se učíme celý život, jednou jsme učitelé my a jednou druzí. Ale myslím že to nikoho neopravňuje k tomu aby odpovídal drze nebo bez respektu na otázku že to jsou sračky.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od qwerty »

A co si cakal? Ako ti mozeme odpovedat, ked nemame tvoj mobil ani zoznam apiek, ktore v nom mas?
josefbry
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 12, 2016 11:44
Zařízení: iPhone 11 Pro MAX
Bydliště: Bern

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od josefbry »

Už jsem to psal v příspěvku dříve, v naději v tom, že někdo má podobný ne-li stejný problém a může k tomu něco říci. To je předci zcela normální věc. Tedy aspoň podle mne a nebo o tom diskutovat (jak je zvykem na normálních fórech) podle zásady víc hlav víc ví. Bohužel jsem asi trefil na fórum kde se toto ještě neví.

A pak k tomu ještě, pokud si přečteš celé vlákno komunikoval jsem nejen s mentálně vyšinutými jedinci, ale také s normálními lidmi, kde byla normální diskuze.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů