HTC Cruise - nejlepší ROM

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Pavel Najer
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob srp 16, 2008 13:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Najer »

kulík:nahrál jsem do Cruise ROM 1.28.457.2 WWE a českou lokalizaci a je po problémech.Album zobrazuje vše včetně obrázků z počítače,rychlá volba sice není na today,ale klasicky z telefonní klávesnice pod čísly, to celkem nevadí.Cruise je svižný i s češtinou.Navíc se mi objevila zajímavá funkce u fotoaparátu.při aktivovaném fotoaparátu se máčkne kolečko "nahoru" zapne se GPS a k pořízenému snímku se uloží souřadnice,potom se v Tomtomu dá navigovat na bod zájmu vyberete snímek a naviguje vás to na místo na fotce GOOD!

pretender12:nepochopil jsem otázku ohledně počasí mně to na Cruisu funguje naprosto bez problémů a to i z PC pokud mám Cruise připojeného k PC dám počasí a vyberu město data se stáhnou z PC a ne přes operátora.
pretender12
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř bře 19, 2008 22:13

Pocasi na Cruisu

Příspěvek od pretender12 »

Pocasi jede ale ja chci pridat jine mesto nez su tam. konkretne Zvolen SR
Ten navod preditm sem skosel a nesel.
Uživatelský avatar
Ondrej
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát srp 31, 2007 14:26

Příspěvek od Ondrej »

zdar,
mám dotaz zda má někdo k HTC TC stereo bluetooth sluchátka?

Mám dvoje a ani jedny s ním nejedou. Jak dám telefon do kapsy tak šlus a ticho. V servisu (VSP DATA) nic nezjistily. Odpověď: Sluchátka nejsou originální díl HTC.
Sluchátka nefungují ani panu prodavači v Sunnysoftu. Jenže ten to neřeší, protože mu drát nevadí. Asi jsem jinej.

Mám originál ROM: 1.25.405.1 a radio 1.58.21.23.

Nerad bych to flashoval bez zjištění že existujou sluchátka co pojedou.
Chtěl bych si nechat možnost jim to hodit na hlavu a pokusit se o dosažení vrácení peněz. Funkci deklarujou ale nefunguje.

Dík.
Ondřej
apaopic
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte úno 26, 2008 15:08

Příspěvek od apaopic »

skusili ste niekto tuto? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=425694 vyzera celkom fajn...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti