Adapter na sluchatka - 3,5mm jack

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Tak tak, trochu čítaj. Štandardný miniUSB konektor má kontakty len na spodnej strane, je tam 5 kontaktov a analógový zvuk pre slúchadlá tadiaľ akosi prenášať nemožno. Takže HP pridalo vrchný rad kontaktov, ktorých je 6. Takže akosi nepomôže kúpiť v nejakom PC kráme bežný káblik s microUSB konektorm na jednom konci, nakoľko tento postráda práve tú hornú radu kontaktov. Takže tým pádom je aj bastlenie z nejakého iného káblu dosť problém. Jedine použiť ako darcu slúchadlá. Jedine, že by niekto našiel nejaký iný zdroj na tie konektory.
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Uzivatel Strunečka mi v poste potvrdil, ze jeho kamosovi fungovala redukce od Winner (winner.cz - tam to teda nelze najit) na Motorolu Krzr.

Muzete to tedy nekdo prezkouet? Nerad bych abychom zavrhli nejaky adapter a pak zjistili, ze to nefungovalo kvuli nejake trivialite. Dodavam, ze jsem to zkousel pri spustenych MP3 v pocket playeru.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

HP 614c - redukce na sluchátka (miniUSB/3,5 mm Jack)

Příspěvek od Strunečka »

Tak ja osobne jsem to nezkousel, pouze redukci jsem zapujcil, kdyz nejede tak nejede no ... co už tak pouze origos od HP asi.


Doufám, že klasická nabíječka do auta s obyč. miniUSB nebo kabel do PC USB/miniUSB doufam, ze funguji normalne?!
1979
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:10

Příspěvek od 1979 »

jo...ten fachá v poho...
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Strunečka »

Jo tak to je dobry, uff uz jsem se lekl no ja za to fakt nemuzu on mi vazne tvrdil ze to jede ja jsem u toho vazne nebyl :-(, omlouvam se za zpusobene potize pokud nekdo uvazoval o teto koupi na Motorola Razr. A kde se da sehnat ta koncovka mini USB / na 3,5 mm jack co tam bude fungovat a kolik prosim stoji?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Našiel som takéto niečo, ale netuším, či to podporuje aj iPAQ. Ale nepochybne by to mohlo byť pre niekoho zaujímavé.

http://www.semsons.com/2miusband3st.html
Přílohy
USB.jpg
USB.jpg (66.23 KiB) Zobrazeno 4647 x
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Strunečka: ja netvrdim, ze to vazne nefunguje. ja jen tvrdim, ze ja zkousel dva typy redukci na Motorolu a ani jeden nefungoval. Pokud tvuj kamos tvrdi, ze to funguje, tak tim lepe. Zkus to prosim overit, zjistit jestli to tak vazne je a co presne ma za redukci a kde ji koupil.

Diamant: zajimave. potrebovali bychom videt do toho konektoru. bojim se, ze zasadni problem je v tom, ze vsichni maj audio dole, jenom HP ho dalo bohuzel nahoru, cimz jsme prakticky v pytli
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Neviem, či audio môže byť dole, lebo dole je 5 kontaktov a 4 potrebuje USB a ten piaty je tiež využitý. Tak kam by sa zmestili ešte vodiče pre audio, ktorých treba ešte aspoň dvojica, ak sa použije už existujúca kostra.
Uživatelský avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Bydliště: Přerov

HP 614c - redukce na sluchátka (miniUSB/3,5 mm Jack)

Příspěvek od Strunečka »

Hm, zkousel jsem to a nejede :( takze kde se da koupit prosim ta co funguje a za kolik prosim?
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Strunečka: 1) nesir prosim priste mystifikujici informace 2) precti si tech par prispevku jeste jednou. myslim, ze odpoved je jasna a to ze zadna redukce neni
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

V pondělí mi Ipaq přijde, já vidím jako nejsnazší možnost uříznout originální sluchátka ... tudíž mám originál HP miniusb konektor a z něj nebude těžké vytvořit samici 3,5 jacka a pak to všechno pojede jak po másle :) doufám ... tuhle možnost ještě nikdo nezkoušel ? Nebo tohle asi taky ještě nikdo nezkoušel co ? http://www.expansys.com/zoompic.aspx?type=item&i=123774
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

Ada1986 píše:V pondělí mi Ipaq přijde, já vidím jako nejsnazší možnost uříznout originální sluchátka ... tudíž mám originál HP miniusb konektor a z něj nebude těžké vytvořit samici 3,5 jacka a pak to všechno pojede jak po másle :) doufám ... tuhle možnost ještě nikdo nezkoušel ? Nebo tohle asi taky ještě nikdo nezkoušel co ? http://www.expansys.com/zoompic.aspx?type=item&i=123774
To co jsi poslal je DC Jack konektor, cili urceny pro napajeni.
Ada1986
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: pon dub 07, 2008 16:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ada1986 »

No jo mas pravdu sakrys toho sem si nevsim ... dik za opravu
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

No problem, ale hledal jsi na spravnem miste, tohle je ten konetktor, co by se nam hodil http://www.expansys.com/d.aspx?i=154871 10-pin mini-USB...
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

Nepotrebovali bychom to spis naopak? 10pin to 5pin? :)
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte dub 15, 2008 7:57

Příspěvek od smidliboy »

bobbik píše:Nepotrebovali bychom to spis naopak? 10pin to 5pin? :)
ja ti ani nevim, co je u tohohle vstup a vystup...:-( sakra... nikde tu mrchu nemuzu vygooglit :-(
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

no podle me je to z 5pinu na 10pin, ale rad bych se pletl. my potrebujeme 5pin, do ktereho zasoupneme funkcni redukci..
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Dnes som sa pre istotu pýtal, koľko by stáli náhradné slúchadlá. Chcel som ich kúpiť a urobiť z nich redukciu. Ale teraz sa podržte, vo veľkosklade za nich chcú nehoráznych 700 korún bez DPH!!! Tak jedine si počkať, až tú redukciu niekto začne vyrábať. Zaujímavé je, že za HP BT headset (samozrejme mono) chcú len o stovku viacej.
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 08, 2007 14:18

Příspěvek od bobbik »

No jo, je to bohuzel tak. staci se podivat na hpshop. devet kilicek jen to fikne :-(
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Příspěvek od homi »

Takze zkouseli jste uz nekdo nejake kvalitni BT stereo sluchatka? Myslim, ze takova investice se vyplati, ikdyz bude v tisicich, kdo porad s novym mobilem resit konektory. A laicky dotaz na konec, da se pripojit i par sluchatek nebo je mozne pouze sparovani one to one?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů