Page 2 of 2
Re: Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 12:34
by David Podzimek
Je to nejspíš tak jak píše Mimonaut. L920 je u AT&T proto, že bez exkluzivity by ji nezařadili do nabídky vůbec a na natož nějakou marketingovou podporu.
Nokia má v US ještě horší pozici než u nás.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Mon May 13, 2013 9:32
by Scaladek
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Mon May 13, 2013 16:56
by htcjirka
Takove video natoci i Lumia 920,tam se zadna zmena neodehrava,cip je uplne totozny s Lumii 920.Xenon pomuze jen fotkam a jeste jen nekde,nekde byla srovnani a v Nokii se jeste musi sw ucit,protoze L928 diky xenonu nektere fotky prepalovala.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Mon May 13, 2013 17:32
by Scaladek
Jo, video je asi stejny (nevim, nikdy sem s Lumii 920 koncert nenatacel, ohnostroje me teprve cekaji

) Ale ty fotky s tim xenonovym bleskem by mohly nastavovat o dost kratsi cas (mimo nocni rezim), takze by mohly byt hezci... Kazdopadne jsem zvedavy na zitrek...

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Mon May 13, 2013 19:27
by Lord de Wolf
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Mon May 13, 2013 19:42
by Scaladek
Vim vim

Doufam ale, ze to neni vsechno (rad bych EOS nebo tablet) a u 925 jiny nez unikly specifikace...