Baterie - Výdrž

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
ucitel
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 16, 2012 11:22
Zařízení: Samsung OMNIA II

Baterie - Výdrž

Příspěvek od ucitel »

Zdar borci,

zatím mám telefon Samsung OMNIA II se kterým jsem velmi spokojen,až na to neustálé restarování a čištění RAM, aby se na telefonu dalo pracovat. Už mě to přestává bavit, tak si vybírám nový foun a jeden z kandidátů je EVO 3D. Samozřejmě si pročítám fóra a zjišťuji jak je kdo spokojený. Byl jsem si ho už i vyzkoušet v prodejně, abych věděl jak se drží v ruce,atd...
Vše je super, reakce, velikost tak akorát a to nemám zrovna malou ruku, design a v neposlední řadě luxusní cena.Jedinné co mě zaráží, tak je to samovolné vybíjení baterie při nečinnosti. Je jasné, že když budu telefon používat, tak se vybije rychle. Omnii také dokážu vyšťavit za dvě/tři hodiny, ale aby mizela baterie při nečinnosti, tak to je divné. Všichni tady věříte, že s příchodem Androidu 4.0 se situace zlepší, ale je to jen Vaše přání. Pročítal jsem fóra i o Galaxy Nexus a to samovolné vybíjení se děje i u tohoto founu a ten má Android 4.0 z výroby, takže s příchodem aktualizace na Android 4.0 se situace nezmění ani u EVA 3D.

Jedinná věc, kterou jsem na fóru vyčetl a chtěl bych někoho z Vás poprosit o vyzkoušení funkčnosti na EVU 3D a to vypnout v nastavení účtů a synchronizací "data na pozadí". Tímto by se mělo zastavit automatické stahování a to i případě, že telefon nepoužíváte a třeba je toto právě ten zakopaný pes, který Vadí všem uživatelům.

Děkuji za reakce.
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti