Omnia 7 zlobi WiFi

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Flynn »

OT: Proboha, co tady jančíš? Neměl bys vyhledat spíš pomoc odborného lékaře? Co myslíš, že ti tu někdo poradí?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od p.a.Ť.o »

K mému problému s BT se přidal další - po nějaké době, kdy jsem měl vyplá data, ale zaplé wifi, mi přestal reagovat přepínač na data tím způsobem, že i když jsem ho přepl, tak data nebylo možné zapnout. Takže jsem telefon zabalil a poslal na reklamaci. Tož uvidíme, co s tím provedou, ale snad ho opraví :-\
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mmme »

Proc mi mazete i smajliky? Puvodni prispevek jsem myslel docela z legrace, tak nac ta cenzura? :-) Ten probem s nefunkcnim sosani dat pres wifi tu je a mam za to ze je to mnohem vetsi prusvih nez treba mizejici klavesnice.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Jiří Hrma »

mmme: To je hezké, ale kdyby to tady každý myslel takhle „z legrace“, tak by byl na fóru za chvíli pěkný svinčík. Tak se nediv, že moderátoři zasáhli.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Flynn »

mmme píše:Proc mi mazete i smajliky? Puvodni prispevek jsem myslel docela z legrace, tak nac ta cenzura? :-)
OT: Na seriózních fórech si lidé vyměňují své zkušenosti, radí si, pomáhají a informují. Jestli si myslíš, že hromada smajlíků má nějakou vypovídající hodnotu, tak jsi na špatném fóru a musíš raději navštívit nějaký chat. A už vůbec se nedojímej nad tím, že tu někdo dělá pořádek.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mmme »

Smajliky jsem reagoval na smazani prispevku. Netusil jsem az takovou reakci. Uz to radeji neresme.
K problemu: Vyjadril se nejak MS? Ma k tomu nekdo nejaky info? Snad nejsem sam, komu se tohle zda jako dost velkej problem. Diky.. :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mberdych »

Wifi problem jsem vyresil prodejem Titana, protoze me to strasne sr....
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

Tak jsem kontaktoval @WinPhoneSupport na Twitteru - a zrovna se mi s tím věnují. :) Pořád sice (IMHO) předpokládají, že se jedná o nějakou nevhodnou kombinaci operátora a Wifi sítě, ale jinak mezi námi teď probíhá čilá Twitterová korespondence. Zároveň jsem vyřídil, že mnoho lidí ze Smartmanie má tento problém taky a rozhodně se netýká pouze jednoho modelu. A vypadá to, že o problému se až doteď nevědělo. Držte mi palce. :)
r3pel
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 22, 2011 19:53
Zařízení: Sony Xperia S, Samsung Omnia W
Bydliště: Praha

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od r3pel »

U mé Omnie W stejný problém... Neustálé zamrzání a odpojování wifi... Držim palce, ať něco zjistíš..;-)
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

Ještě bych se chtěl zeptat těch, kterým to blbne tak jako mě, jakého máte operátora? Já T-Mobile, uvidíme, zda to bude mít nějakou spojitost.
r3pel
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 22, 2011 19:53
Zařízení: Sony Xperia S, Samsung Omnia W
Bydliště: Praha

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od r3pel »

T-mobile.... Každopádně wi-fi se stala mou noční můrou... Když se připojím ( a to se už poslední dobou moc často nestává ) tak mi spojení vydrží přibližně 2 minuty... Router mam hned vedle sebe...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

Když odpojíš 3G/EDGE mobilní datové připojení, funguje ti pak Wifi? Nebo je to tak, že se ti Wifi pravidelně odpojuje, ať je nastavení jakékoliv? To by konkrétně mohlo být i nastavením Wifi sítě, ale ten případ, o kterém se bavíme primárně, je ten, že při současně zapnutém 3G a Wifi nejedou mobilní data vůbec.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mimonaut »

taky to může být routerem.. Dělá to na všech wifinách, nebo jen na té co máš vedle sebe? Mě třeba na tenda routeru naprosto stabilně běží hodiny.. koukám třeba na CT24.. Ale na některých se odpojuje nebo vůbec nepřipojí.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

Ono mě to třeba taky stabilně běží hodiny, ale pak (obvykle po vypnutí a zapnutí displeje) něco secvakne a blik - už to nejde. :)
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mmme »

Mám Vodafone CZ. Wifi fungovala dlouho bez problémů. Mám teorii, že mi začala blbnout po nainstalování nějaké app. Nějak se mi ji potom podařilo odinstalovat (sorry, nepamatuji se kterou) a wifi zase fungovala. Pak jsem nainstaloval jinou a dalších několik updatoval a opět to bylo v háji a já už se v tom ztratil. V každém případě si jsem jistej, že to nezačalo blbnout ihned po poslední aktualizaci software. Další co mě napadá je že připojení k wifi přestalo fungovat po nainstalování určitého počtu apps, ale taky to může bejt pěkná blbost. Nemám moč čas se v tom hrabat. V každém případě mi to příjde jako opravdu velkej průšvih ale zase jsem překvapenej, že se to vůbec nikde neřeší.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od p.a.Ť.o »

jaké používáte správce na zapínání/vypínání wifi?
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

Řekl bych, že MS o tom donedávna vůbec nevěděl. Teď jsem mu řekl, tak uvidíme :)

Paťo: to s tím nejspíš vůbec nesouvisí ;)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od mimonaut »

Paulos píše:Ono mě to třeba taky stabilně běží hodiny, ale pak (obvykle po vypnutí a zapnutí displeje) něco secvakne a blik - už to nejde. :)
aha! v tom může být zakopaný pes.. WP totiž neponechává při locku zaplou wifinu, pokud tlačítkem na zapínání telefon uspíš, odpojí se po nějaké době i WiFi. Ta by se ale měla po odemknutí telefonu zase připojit..
r3pel
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 22, 2011 19:53
Zařízení: Sony Xperia S, Samsung Omnia W
Bydliště: Praha

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od r3pel »

Samotná Wifi funguje výborně, samotné 3G funguje taky skvěle, ale běda jak mam zaplé oboje... To nefunguje nic a jsem bez netu... :o))
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Omnia 7 zlobi WiFi

Příspěvek od Paulos »

r3pel: No právě. :) Tak za měsíc se jim na Twitteru zase ozvu, jestli už s tímto nějak pokročili.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti