Page 2 of 2
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Posted: Tue Apr 20, 2010 14:36
by udim
to jsem zkousel, ale tam me to nepusti pres vyrobni cislo. Jedine ze bych ji nasel na xda a zkusil ji stahnout odtamtud..
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Posted: Tue Apr 20, 2010 14:37
by Petulinek
Tak to já už opravdu nevím. Je třeba tam naládovat origo T-M ROMku 1.43 nebo 1.48... Ale kde jí vzít nevím, operátorský telefony jsou neštěstí... Držím palce, snad najdeš a půjde to...
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Posted: Tue Apr 20, 2010 14:39
by udim
Dobre.. Ale obavam se, ze to asi najdu jenom tezko. Kdyz ji nenajdu tak asi jedina varianta to je vzit nekam do servisu na placenou opravu co?
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 20, 2010 15:44) --
Jeste mam napad. Kamarad ma taky HD2 od T-Mobile. Dala by se ta ROMka z toho telefonu nejak stahnout?