Vložení kontaktních informací do sms
Posted: Thu Jun 04, 2009 19:22
Ale blbost. Prostě takovou fíčuru modul pro sms nemá. Ani ten nativní ve WM, ani ten v TF3D. Uměly to snad všechny Nokie, co jsem před tím měl, proto jsem se divil, když jsem to v diamondovi nenašel, bo jsem to považoval za naprosto samozřejmé. Jak opět opakuju, nechci vyvolávat flame, s Diamondem jsem spokojen, ale tyto drobnosti mě občas zarazí...