Vložení kontaktních informací do sms

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
User avatar
vacan
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Sat Jan 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

Vložení kontaktních informací do sms

Post by vacan »

Ale blbost. Prostě takovou fíčuru modul pro sms nemá. Ani ten nativní ve WM, ani ten v TF3D. Uměly to snad všechny Nokie, co jsem před tím měl, proto jsem se divil, když jsem to v diamondovi nenašel, bo jsem to považoval za naprosto samozřejmé. Jak opět opakuju, nechci vyvolávat flame, s Diamondem jsem spokojen, ale tyto drobnosti mě občas zarazí...
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest