E-book reader

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

E-book reader

Příspěvek od IkE Blaster »

Přesně tak. Jenže tam se naráží na problém některých ROMek... Upravil jsem si pěkný tiskařský font (alá typewriter) a dal do \Windows\Fonts a po SR mi v polovině aplikací běžel tento font jako hlavní, což mě vážně iritovalo :-|
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

E-book reader

Příspěvek od SirTom »

Teď jsem někde koukal že Microsoft má taky nějaký reader, máte s tím někdo zkušenosti?
Keddie
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 23, 2009 14:58
Zařízení: HTC Touch HD

E-book reader

Příspěvek od Keddie »

Když jsem měl své první PDA, tak tam byl Microsoft Reader předinstalovaný. Chvíli jsem ho používal. Největší nevýhodou je to, že podporuje jen svůj formát knih (.lit). A knihy, které čtu jsou většinou ve jiném formátu. Tak jsem přešel na Mobi PocketReader a teď na skvělý AllReader 2.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

E-book reader

Příspěvek od YAMATO »

Hm, AllReader+, parádní soft, pravda, placený, ale jedna věc mi na něm vadí...když se přejde na další stránku, tak nahoře zůstane jeden řádek z předchozí...a asi to nejde nijak odstranit (vlastnost)...mě to při čtení docela dost vadí. Safra, takovejch softů na čtení, ale cždy nějaká hloupá chybka...Mobipocket někdy dost divně zalamuje, iSilo taky, u Haali mě vadí zarážky v ProgressBaru a absence HighLight, AllReader+ je nejblíž dokonalosti až na toto...
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

E-book reader

Příspěvek od jonathanio »

Vyzkousel jsem trial a niceho takoveho jsem si nevsiml, pri listovani se mi vzdy zobrazi cela nova stranka. V nastaveni jsem si upravil pouze barvu fontu a prozatim hodnotim jako nejlepsi soft na cteni e-knih. Pokud do tydne nenarazim na nejakou vaznejsi chybu tak asi pujdu do plne verze.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

E-book reader

Příspěvek od YAMATO »

Up, moje chyba, je to tam! Stačí v Menu-Preferences-Screen vypnout "Keep one line". Popravdě nastavení je v AllReaderu dost horor, o zobrazování českých znaků, které se musí pro každou knihu nastavit zvlášť nemluvě. Ale použití je asi nejlepší a tímto už prakticky bez chyb...

I když HighLights á la Mobipocket mi chybí...myslím to, že není jejich umístění na ProgressBaru.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 29, 2009 11:49) --

Tak to jsem zas naletěl...dva dny po zakoupení AllReaderu+ jsem narazil na anglickou verzi AllReaderu, který je zadarmo a umí prakticky to samé :lol:
Peter TAGTGREN
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 11, 2009 16:29
Zařízení: HTC HD2

E-book reader

Příspěvek od Peter TAGTGREN »

Nazdar,
prave som nainstaloval AllReader +2,6. Skvely soft, ale vadi mi, resp. neviem nastavit aby mi pri citani po 30sek. nezhasinal displey. Da sa to v AllReadery niekde nastavit, alebo to musim prestavit v nastaveniach fonu. Ta druha varianta sa mi nepaci lebo mam nastavene pri necinnosti fonu automaticke uzamknutie po 60sek. a zakazdym pred citanim a po nom to prestavovat mi pride dost otravne. Ak niekto viete poradte. Je to skvely soft na citanie a ked sa odstrani tato jedna vec tak bude GENIALNY.
pokorny
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 15, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

E-book reader

Příspěvek od pokorny »

To Peter: zkus Menu/Preferences/Main a zatržítko Keep Backlight
Peter TAGTGREN
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 11, 2009 16:29
Zařízení: HTC HD2

E-book reader

Příspěvek od Peter TAGTGREN »

Super, dakujem. Funguje to :smt023
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti